Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Roland cx24 kaç mt folyo?

kubrakoyn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar, roland cx24 plottere corel üzerinden kesim yaptırıyorum. corelin print preview ekranı 160 cm uzunluğunda alanı gösteriyor. ben acaba tek seferde 160 cmden fazla kesim yaptırabilirmiyim? yine corel üzerinden
yardımlarınız içiğn teşekkürler..

Benzer konular

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yaptırabilirsin.yazıcılar klasöründen cx24 ün ayarlarına gir.24 metreye kadar tek seferde kesme imkanı var.

kubrakoyn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel içinde print setup tan properties, oradan gelişmiş,kagıt cıkıs kagıt boyutu denen biyer var orada 584.0 x1600.0 yazıyor degiştiremiyorum. baska biryerdenmi ayrıntılı açıklarmısın çünki uzun folyo kestirmem gerekli..

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
sorunun cevabı yukarıda yazıyor yazıcılar klasöründen

kubrakoyn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
demekki bulamadım.ya yardım edersin ya etmessin.egonumu tatmin ediyorsun burada.biliyorum ama anlatmaya gerek duymuyorum modundasın.yardım istiyoruz yarım yarım laf oyunu yapıyorsun.çok yardımcı oldun teşekkürler.

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
sen anlamıyorsan cevap yazanın kabahati ne. sana yazıcılar klasöründe diyoruz.kagıt çıkış boyutu dediğin yerden new folder yap ölçülerini gir okeyle ne var bunda yapamayınca akla hayale gelmeyecek şeyler yazıyorsunuz .azıcık forumu araştırsan bu konu kaç yerde açıkça yazılı hazır istiyorsunuz hep.evet teşekkür ederim duymuyorum modundayım yarım laf ediyorum.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Anlaşılmayan bir şey varsa saygılı bir dille tekrar tekrar söylenebilir. Yılmaz abemiz aramızda en yaşlı ve en yardımseverlerden biridir. Sorunlar tatlı dille halolur diye düşünüyorum.

Bilgisayarım > Ayar Değiştir > Yazıcı ve Fakslar > İlgili Yazıcı > Özellikler

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Anlaşılmayan bir şey varsa saygılı bir dille tekrar tekrar söylenebilir. Yılmaz abemiz aramızda en yaşlı ve en yardımseverlerden biridir. Sorunlar tatlı dille halolur diye düşünüyorum.

Bilgisayarım > Ayar Değiştir > Yazıcı ve Fakslar > İlgili Yazıcı > Özellikler

Teşekkürler Seyit bey.Son günlerde herkes harfi harfine anlatım istiyor.soru ortada cevapta ortada.Daha nasıl açıklama olacak anlamıyorum.
Sonuçta yardımcı olalım diye yazıp hakarete maruz kalıyoruz.

kubrakoyn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hakaret değil lütfen yanlış anlaşılmasın.portable sürüm kullandığımdan olabilir sanırım, ölçü girilen kısım pasif bende deger giremiyorum.

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Siz hala zan üzeresiniz.Rolandın sürücülerinin portablesi yok.Corel portable ise,onunda yazıcı ile alakası yok. Seyit bey resminide çekmiş.Hala yapamıyorsanız kabahati kendinizde arayın.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
adszwlt.png

Daire içine alınan değerleri yükseltin.

kubrakoyn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim, biraz daha karıstırdım ve yaptım sanırım birazdan deneyeceğim.umarım olur.

Son düzenleme:

kubrakoyn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yardımcı olan herkese teşekkürler. istedigim ölçüde kesim yaptırabiliyorum.