Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Roland Gx-24 ARANIYOR

Ucuzforma80

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ucuzforma.com
Merhaba,
Roland Gx-24 Folyo Kesim Makinası Aramaktayız. Elinde 2. El Garanti Süresi Dolmuş Veya Dolmamış Kesinlikle Bir Prüzü olmayan, Bir Sıkıntısı Olmayan Bir Makina Aramaktayız. Satmayı Düşünen Arkadaşlardan Cevaplarını Telefon veya Grafikerler.net Üzerinden Satan Arkadaşların Tekliflerini Almaktayım. İL farketmez Fiyat Aralığı 1750 TL ile 2500 TL arasında Olması Muhtemeldir. İlginiz İçin Teşekkür Ederim.
NOT: Uygun Fiyata Roland Bıçakları Satan Varsada Ulaşabilirler

İletişim:0546 500 2010 (Roland Gx-24 Harici Lütfen Arama Yapmayın.)

Mustafa ERKUL
Saygılarımla
RengarenkSporMalzemeleri

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
Mustafa bey,

Ukalalık yapmak istemem fakat telaffuz ettiğiniz fiyatlara temiz bir cihaz bulmanızın imkanı olduğunu düşünmüyorum. O fiyatlara Roland CX-24 bile zor bulunur. Gx24 dediğiniz ürün arabanın Mersedesi, gibidir.
Herşey gönlünüzce olsun.

Merhaba,
Roland Gx-24 Folyo Kesim Makinası Aramaktayız. Elinde 2. El Garanti Süresi Dolmuş Veya Dolmamış Kesinlikle Bir Prüzü olmayan, Bir Sıkıntısı Olmayan Bir Makina Aramaktayız. Satmayı Düşünen Arkadaşlardan Cevaplarını Telefon veya Grafikerler.net Üzerinden Satan Arkadaşların Tekliflerini Almaktayım. İL farketmez Fiyat Aralığı 1750 TL ile 2500 TL arasında Olması Muhtemeldir. İlginiz İçin Teşekkür Ederim.
NOT: Uygun Fiyata Roland Bıçakları Satan Varsada Ulaşabilirler

İletişim:0546 500 2010 (Roland Gx-24 Harici Lütfen Arama Yapmayın.)

Mustafa ERKUL
Saygılarımla
RengarenkSporMalzemeleri

cenkreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
roland gx24 bende var

roland gx24 servo elimde var temizdir ve satılıktır.en son pazarliksiz ** tl istiyorum yaninda 5 adet de bicak hediye edecem.bıcak satışımda vardir tanesi ** tl dir.

Reklam için uygun alanları kullanabilir / yönetim ile görüşebilirsiniz.

Serbest piyasa olmasına rağmen forum içinde şu kadar bunu, bu kadara bunu yaparım diyerek konulara yazamazsınız. Etik olmaz.
Bir satış veya ticaret için uygun alanları ve mümkünse konu sahibi ile özel olarak halletmeniz gereken durumlar vardır.

Sizin 5 liraya yaptığınızı ben 3 liraya başkası işi kapmak için 1 liraya yapacak şekilde mesaj atarsa ne olur?

Lütfen forum kurallarına uyalım. Ve birazda mantık yürütelim!

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
roland gx24 servo elimde var temizdir ve satılıktır.en son pazarliksiz ** tl istiyorum yaninda 5 adet de bicak hediye edecem.bıcak satışımda vardir tanesi ** tl dir.

Reklam için uygun alanları kullanabilir / yönetim ile görüşebilirsiniz.

Satış veya alım işleriniz için yine uygun yerler mevcuttur.

Serbest piyasa olmasına rağmen forum içinde şu kadar bunu, bu kadara bunu yaparım diyerek konulara yazamazsınız. Etik olmaz.
Bir satış veya ticaret için uygun alanları ve mümkünse konu sahibi ile özel olarak halletmeniz gereken durumlar vardır.

Sizin 5 liraya yaptığınızı ben 3 liraya başkası işi kapmak için 1 liraya yapacak şekilde mesaj atarsa ne olur?

Lütfen forum kurallarına uyalım. Ve birazda mantık yürütelim!