Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Roland PNC-950 Xp ve FlexiSign kurulumu yardım

pasak

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar elimde Roland pnc-950 plotter var. işletim sistemim xp flexisign 7.6v2 programını kurdum plotteri da tanıttım xp ye ama flexiden kesim alamıyorum. biyerde bir şeyi yanlışmı yaptım bileiyorum. Acil yardıma ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz.
R0-83405-2.jpg
Kesicim budur diğer mesajlarda okumuştum xp yazıcı olarak görür diye o şekilde görüyor ama kesimden önce biriktirdiği bölümde hata-yazdırlamadı şeklinde uyarı alıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

arkadaşlar 1 kişi yardım etsin lütfen şimdi birde başka sorun çıktı birde bunun için yardım istiyorum sizden malzemei takıyorum ve tanıtma için rotate+setup yaptığında veya sadece setup yaptığımda power ışığı sürekli yanıp sünüyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Benzer konular

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bilgisayarla bağlantıyı kes.folyo takarak,panelden test tuşuna bas,2cm gibi bir daire içine dikdörtgen kesmiyor yine power ışığı yanıyor hareket yoksa servisin yolunu tutman lazım.

pasak

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım dediğini denedim oldu ama kabloyu taktığımda yine aynı problem oluyor acaba kablodamı problem var

pasak

🌱Yeni Üye🌱
birde sence bu makinadan kesim alamamın sebebi kablo olabilirmi

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Anlaşıldı.test yapıyorsa kablo baglantılarını kontrol et.iyi dikkat et.com porta bağlarsın lptden yazıcı ayarlarsan kesmez.com portuna taktığın kabloya kurulumda com 1 yada com 2 gibi parelel porta taktığınada lpt 1 gibi ayar yapmazsan kati kesemezsin.
yapamazsan özelden pim at

pasak

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar sorunumu hallettim kablo problemi neden oluyormuş her iki sorunumada yardımcı olanlara çok çok teşekkür ederim saygılarımla...

gokmenkarabag

🌱Yeni Üye🌱
filexi parça parça kesiyor bir bütün olarak nasıl kesim yapabilirim