Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Roland Vp 540 Corelden Direk Gönderme Yardım..

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba arkadaşlar Kullandığım makina roland vp-540 bu makinanın corel'den direkt gönderme özelliği varmış. Bu konuyu daha önce forumda görmüştüm sanki ama aradım bulamadım.

Yazıcı ve fax'lar klasöründe makinamın ismi geçmiyor. Ne yapmam gerekiyor acaba.
Tek istediğim corel'den direkt olarak çıktı almak...

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
allah allah bunu şimdi duyuyorum senden yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum sp 540 versaworks dışında baskıya girmedim. bunu bilen ark. açıklarsa sevinirim.yanlışın olmasın arkadaşım

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
benim bir yanlışım olmadığına eminim
bu sitede de böyle birşey vardı ...
inşallah konuyu doğru yere açmışımdır.

WaSSiLi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet arkadaşlar wersa works a corelde iş yollayabiliyorsunuz.bas/kes sadece kesim ve sadece baskı yollaya biliyorsunuz.İzmirden özlü reklam biz burda Bürmak'ın alt bayisiyiz rolantcıları destekliyoruz ve elimizden gelen yardımı yapmaya çalışıyoruz..

burak yargılı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ayrintireklam.com
bildiğim kadarıyla son sürüm programında corele script atıyor oradan bir buton ile iş gönderebilirsin Alfanormdan Cenk Kanalın cep telefonun alarak onunla iletişime geçersen o bu konuda sana bilgi verebilir kendisi oradan ayrılıp Nice isimli bir firma kurdu ama bayi gibi çalısıyor ve en bilgili kişi odur.

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet arkadaşlar wersa works a corelde iş yollayabiliyorsunuz.bas/kes sadece kesim ve sadece baskı yollaya biliyorsunuz.İzmirden özlü reklam biz burda Bürmak'ın alt bayisiyiz rolantcıları destekliyoruz ve elimizden gelen yardımı yapmaya çalışıyoruz..

olay şu mudur. sisteme roland'ın sanal yazıcısını kuruyoruz. Corel'dende yaptığımız herhangi bir çalışmada yazdır dediğimiz zaman direkt olarak versaworks programının içine atıyor değilmi...

Yoksa corel'den versaworks programından bağımsız da gönderme yapabiliyormuyuz ?
hangisi ?

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
cevap yokmu aynı makina bende var

Cevabı ben buldum yukarıda yazdığımın aynısı...
Corelde bir çalışma yapıyorsun yazıcıya gönderiri gibi gönderiyorsun. Ve bu çalışmanın otomatik olarak wersavorks programının içinde atıyor. Kulllanışlı gerçekten export'la falan uğraşmıyorsun yani ...

WaSSiLi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evt corelden print deyince wersa work e dosyayı yolluyor ama büyük işlerde problem yaşarsınız ama küçük bas&keslerde çok rahatlı sağlar birde bu alışaknlığa bağlı ben ilk başlarda printle yolluyodum sona exporta alıştım artık kullanmıyorum wersa work u kurarken direk yazıcı olarak atıyor yazıcı adıda rolandw olarak yazıcılar klasörüne atar

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
evt corelden print deyince wersa work e dosyayı yolluyor ama büyük işlerde problem yaşarsınız ama küçük bas&keslerde çok rahatlı sağlar birde bu alışaknlığa bağlı ben ilk başlarda printle yolluyodum sona exporta alıştım artık kullanmıyorum wersa work u kurarken direk yazıcı olarak atıyor yazıcı adıda rolandw olarak yazıcılar klasörüne atar

bu cevabı daha önce almış olsaydım güzel olacaktı.. Kullanım kılavuzundaki bütün kelimeler için sözlüğe baktım programın :D

WaSSiLi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yeni gördüm kusura bakma ama takıldığında bizimle iletişim kur yardımcı oluruz

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
corel den direk gödeririken profil ayrlarını nasıl yapıcaksın. direk baskı yaptın. oracal malzeme ile unifol yada bıranda boya limitleri değişir. bence çok sağlıklı değil. yazıcı olsaydı rip programını boşuna yazmazlardı. versadan vazgecme bence :)

WaSSiLi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel den yazdırınca wersa works a gidiyor zaten oradan gene ayarları yapıyorsun.bu exportun kısayolu gibi.

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
versaworks programının içine atıyor.
Bence çok kullanışlı...
Bence dene ....