Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Roland xc540 baskes makine kullananlardan bilgi

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
roland xc540 baskes almayı düşünüyorum.. ve en iyi bilgini bu makineyi kullanan arkadaşlarlardan alınabileceğini düşündüm.
bu makineyi kullanan arkadaşlar varsa biraz bilgi verirlerse makinenin artıları ve eksileri konusunda sevinirim.

teşekkürler

Benzer konular

metin5656

🌱Yeni Üye🌱
Ben sp-540V Rolan Kullanıyorum xc'yi vazla bilmiyorum rolan gerçekten çokgüzel temiz iş
çıkarıyor iç ve dış mekanlarda çok iyi eko solvent olduğu için kokusuzdur.Solvent bazlı makinelere göre maliyet biraz daha yüksek roland bayisi Alfanorm'dan bilgi alabilirsin

mzekiaricioglu

🌱Yeni Üye🌱
ben de xc 540 daha dün aldım. Nasip olursa yarın kurulacak göreceğiz bakalım

yhalacoglu

🌱Yeni Üye🌱
süper makina, sorunsuz çalışıyor, yeterki iş olsun

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Doğru kullanılırsa , yani satan firmanın tavsiye ettiği boyalar , kullanım kılavuzundaki kullanım talimatları v.s., makineye her sabah bakım yapmana gerek yok. makine kendi bakımını kendi yapıyor. ayrıca 1440x1440 baskı yapan kesim yapan ve hem kesim yapan hemde baskı yapan 3 fonksiyonlu bir makine. iç dış kullanabilirsiniz. ben makineyi çalışırken gördüm baskılarıda hoşuma gitti. bence her grafikerin hayali ve devamında sahibi olmalı. [url=https://www.rolanddga.com sitesine girin grafikerler neler yapmış bir görün bence.

Son düzenleme:

plexart

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.plexartreklam.com
arkadaşım xc-540 mükembel ötesi bir makinadır 7 aydır kullanıyoruz hiç bir sıkıntı veya sorunla karşılaşmadık muhteşem kaliteli sonuçlar aloyoruz ama makinayı hangi amaçla alacağın çok önemli ucuz iş çıkmaz makinandan fason iş falan basamazsın piyasaya kaliteli iş süreceksen makinayı sana şiddetle tavsiye ederim biz bursadayız makinayı çalışırken görmek istersende çay içmeye bekleriz seni yetkili satıcısı procolorlada görüştürürüm tercih kaliteyse roland diyorum ama maliyetleri yüksek bir makinadır ...

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
arkadaşım xc-540 mükembel ötesi bir makinadır 7 aydır kullanıyoruz hiç bir sıkıntı veya sorunla karşılaşmadık muhteşem kaliteli sonuçlar aloyoruz ama makinayı hangi amaçla alacağın çok önemli ucuz iş çıkmaz makinandan fason iş falan basamazsın piyasaya kaliteli iş süreceksen makinayı sana şiddetle tavsiye ederim biz bursadayız makinayı çalışırken görmek istersende çay içmeye bekleriz seni yetkili satıcısı procolorlada görüştürürüm tercih kaliteyse roland diyorum ama maliyetleri yüksek bir makinadır ...

+1 Katılıyorum

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
her sabah bakımını yapman gerek. :)

bunu neye dayanarak söledin bilmiyorum ama 3, yılıma giricem Roland sp540 V kullanıcısı olarak haftada bir genel bakım yapılır makinaya olur biter
bence hergün bakım olayını abartmışsın

WaSSiLi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba ben izmir özlü reklamdan.roland makinaları iyi tanırım sp-540 sj-740 xc-540 aj-1000 operatörüyüm vp hariç bütün makinaları kullandım.şuan özlü reklamda aj-1000 xc-540 bulunuyor.arkadaşım makina alacaksan eger bas-kes düşünüyorsan XC-540 diyorum yaklaşık 2 senedir roland operatörüyüm xc-540 al derim.eger günlük bakımını sürekli ve aksatmadan yaparsan sorunsuz bir makina.

''tugi'' Makinanın temizligini günlük yaparsan kafa ömrünü uzatırsın buda işine gelir.çünkü baskı sırasında temizlik yaptıgında wiperlarda boya kalıntısı olur buda sabaha kadar kurur ve sabah makinayı temizlik modunda açmazsan makina otomatik temizliklik yapar ve wiperlar kafaları temizlerken kurumuş boyayı kafalara sürter ve kafadaki nozzle lar çizilir.buda hassas baskıda 2 punt veya 3 punt yazılarda veya hangi kafayı çizmiş ise çizilmiş kafanın attıgı zeminlerde bunu görebilirsin.Eger Roland almayı düşünüyorsanız yardımcı olabilirim.Roland makinalarda sıkıntısı olana yardımcı olabilir.

WaSSiLi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birde izmir bölgesinde satıcı olan bürmak 'ın alt bayiliğide yapıyoruz rolan alacaksanız danışın birde duyduğum doruysa prokolor bursa bayiydi ama iptal edilmiş. birde makinalarınıza servisi dışında kimseye elletmeyin danışmak itediklerinizde burdan yardımcı olmaya çalışırım...

süleyman alkaya

🌱Yeni Üye🌱
marmaris alkaya reklam. Uzun süredir 540V baskes kullanıyorum. Günlük temizliğini aksatmadan yaptığımız makinamdaki en büyük sorunum (çözemediğimiz) baskı esnasında kafanın iz yapması. Yani kafanın gidip geldiği her seferde iz var ve bunu çözemedik. Bürmak yardımcı olmak için elinden geleni yaptı ancak çözümsüzüm. büyük baskılarda sorun yok göze gelmiyor ancak küçük işlerde çok büyük sorun! Umarım yardımcı olabilirsiniz.

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
baskı kalitesi malzeme kalitesi işcilik hepsi on numara kesinlikle kalitesi tartışılmazzzz

ama gördüğüm kadarıylaa maliyet nedeniyle kartij boyadan döküm boyaya geçildiğinde
ciddi bir kalite kaybı yasanıyoooo bu nedenle kartijle dewam edilmesinen yanayım

alıcan xc540 eco solvent iç mekan için problem olmayabilir ama dış mekanda henüz kendini tam ıspatlayamadı

benim tawsiyem rolandın tam solvent bi makinesini alman aj serisi olabilir yanınada bi gx500 plotter koydunmu hem baskı keser hemde folyo kesersinn

ne alırsan alll öncelikle hayrını görr şimdiden hayırlı olsunn

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
MZeki makineyi aldınız mı ? Aldıysanız memnunmusunuz ? Tavsiye edermisiniz ?

ahmet sarıoğulları

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.asreklam.net
roland baskes 70 cmlik
2.el satmak isteyen yada
haberi olan bana yönlendirebilir
162lik infiniti kullanıyorum memnunum
damla etiket işine girdiğim için ilave olarak
roland arıyorum

abdullah005

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
rolandın boyaları eco solvent olduğu için pahalı diyorsunuz
m2 maliyeti ne kadar tutuyor???

argrafik

🌱Yeni Üye🌱
merhaba
bende bu makinayı düşünüyorum dış mekan için fakat maliyet derken ne kadar fark eder.teşekkür ederim..

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
merhaba
bende bu makinayı düşünüyorum dış mekan için fakat maliyet derken ne kadar fark eder.teşekkür ederim..

Piyasa ile rekabet edemiyecek kadar fark ediyor. Saatdeki metre kare baskı hızı çok düşük diğer makinelerin yaklaşık 5 te biri kadar yavaş. Sadece etiket işiniz varsa o tarz işler için çok iyi bir makine ama amacınız dış mekan baskı ise ne kimse ile rekabet edebilir nede metre kare olarak yüksek sayıda baskı yapabilirsiniz.

GulSalih

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar roland için sertifikalı 9 yıl dayanımlı boya almak istiyen varsa bana başvursun... ben 3 senedir kullanıyorum.kendi üretimimiz..daha hiçbisorunla karşılaşmadım..şimdide piyasaya sürmek istiyorum..boya fiyatları biraz yüksek olsada dış mekanda dayanım isteyenler içindir...9 yıllık boya olmaz diyenlerede weatherometer testlerini gösterebilirim...iyi çalışmalar hepinize..

GulSalih

🌱Yeni Üye🌱
ha yazdığımı reklam olarak algılamayınn.. nedenini söyleyim..bu makineler kullanılacağı zaman dayanım ömrü en fazla 24 aydır boyanın ( 18.aydan sonra solmalar başlar) uzun dayanımlı işleriniz için tavsiye edebileceğim bi boyadır.kendi araçlarım üzerindede kullandım ben bu boyayı..hiçbisorun yok..yalnız tek derdi bastığınız anda hemen kurumaması.. ısıtıcılarınızın maksimum seviyede olması gerekiyor.birde bilmeyenler için söyleyim.hangi makinede olursa olsun baskı yaptığınız zaman( folyo çeşitleri için) en az 12 saat baskının kurumasını bekleyin..hem aplikasyonda kolaylık yaşarsınız hemde uygulama sırasındaki deformelerden uzak durursunuz....