Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rollup

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Çalıştığım Baskı Merkezi İçin 4 Metrelik Dönen Rollup Çalışması..
Felaket Eleştirin Lütfen.. =>

dgpk2.jpg

( %90 Corel - Kalan Kısmı Photoshop Yardımıdır.. )

Benzer konular Forum Tarih
A Kitap kapağı, broşür, menü vb. 4 3K

Benzer konular

maniethic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
katılıorum çok alacalı bulacalı

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
renkleri gerçekten kötü kullanmışsın arka zemin çok kötü yazı zayıf kalmış kusura bakma ama hiçbir albenisi yok bence çalışmanın
felaket eleştirin dediğine göre sende pek beğenmemişsin belli

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Eleştiriler Beğenmedim.. Renkler Olmamış vs den Ziyade " şöyle olsa nası olur, bunun yerine su olsun" Tarzında Olursa Sevinirim.. Ayrıca Çalışma Vektörel Programda Yapılan Çizimdir Onunla İlgili de Yorum Almak İsterim.. Tesekkurler Simdiden..

Vers. 2 :)

dg2wc8.jpg

Not:Belitmeyi Unutmuşum.. Kullanılan Logo Üstteki Gibi 3 Daire ve %100 Magenta dır..

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Renk kullanımı başarısız denince, şurda şu rengi kullan burda bu rengi kullan denemez. Renk kullanımı göz işidir, elinin ayarıdır. Zamanla tecrübe kazanarak kendi kendine gelişecek bir yetenektir. Çalışman anladığım kadarıyla sadece mekana görsellik kazandırmak amacıyla yapılmış. Bu bakımdan bir konusu olması gerekmiyor. Yani Kötü işlediğin bir konu yok. Sadece görsellik. Çalışmada da ön plana çıkardığın tek şey, olması gerektiği gibi renkler. Ben ve diğer arkadaşlarda sadece rengi eleştirmiş. Sonuç olarak en başta da dediğim gibi şurda şu rengi burda bu rengi kullan diye birşey denemez. Başkada bir problem yok çalışmanda. Vrsiyon 2 deki rengler 1 den daha uygun olmuş bu arada.

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Haklısın.Daha Önce de Bişey YAptım Ama Basit Olmustu Sitah + Magenta Kullandım Fln Beğenmedim Bunu Yaptım..
"Renkler Uyumsuz"a Açıklama İstedim Şunu Yap Bunu Et Değil (geneldi o yazdıgım => ) Tramlarda mı Hata var.. Atıyorum Sarıyla Lacivert Geçişi Sıkıntılı mı Olmus Yanlış Yerde mi Kullanılmış, Logo Zaten Renkli Üst Kısım Daha Az Renkli Olsun Fln Gibi Yorum İstedim Yanlış Anlaşıldı Sanırım..

Evet Tespit Doğru Sadece Görsel.. Fotoğraf Kullanma Taraftarı Olmadığım İçin Çizdim =>
Tesekkur Ederim..

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Son derece karışık duruyor, herşey birbirine girmiş.

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu nedir Boya kova ve balon falan mıydı? pek net görmüyorum bu arada çizimi net olmasını çalışmalısın boya kova ve damla resim alıp vektör çizimi yapıp koyuyorsun daha net olurdu ve renk başarısız olmuş farklı bişey yapmalısın şekliler falan olur biraz daha çalışmalısın eline sağlık

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışma tamamiyle olmamış. o yüzden eksik ya da fazlasını yazmak zor... en baştan yeni bir çalışma tasarla derim. kolay gelsin:)

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Bu nedir Boya kova ve balon falan mıydı? pek net görmüyorum bu arada çizimi net olmasını çalışmalısın boya kova ve damla resim alıp vektör çizimi yapıp koyuyorsun daha net olurdu ve renk başarısız olmuş farklı bişey yapmalısın şekliler falan olur biraz daha çalışmalısın eline sağlık

Bişey Anlamadım :s

"boya kova ve damla resim alıp vektör çizimi yapıp koyuyorsun daha net olurdu "
Bu Cümleyi Anlamadım Resim mi Koymusum Onlar Çizim Eğer Yorum Buysa..

Evet İçime Sinenleri Siteye Koymuyorum Zaten Yorumlarınız İçin Çok Teşekkr Ederim.. :D