Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rus

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tekrar bir portre çalışması ...

3 boyutlu modellerimde genelde sakal bıyık gibi şeyler çizmiyordum ama bunda kirli sakalla başladım, sonradan top sakalda ekledim ...

beğenmeniz dileklerimle ...

7bWv.jpg

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Karakterde keçi sakal yerinde bi tercih olmuş.. Modellemeden anlamıyorum fakat çalışmanız iyi görünüyor..
Rahatsız eden tek yanı ceketin ön kısmındaki orantısızlık oldu lakin sorun olarak görmüyorum :)

Elinize sağlık..

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Karakterde keçi sakal yerinde bi tercih olmuş.. Modellemeden anlamıyorum fakat çalışmanız iyi görünüyor..
Rahatsız eden tek yanı ceketin ön kısmındaki orantısızlık oldu lakin sorun olarak görmüyorum :)

Elinize sağlık..

çalışmaya bir daha bakınca sağ kolunda hata görüyorum ... deri ceketi açık olarak tasarladım, vücut hatlarını ortaya çıkarsın diye biraz sıkı çizdim ama şimdi tekrar bakınca bunu beğenmediğimi itiraf edeyim ... hayır yazıdıkça daha hatamı buluyorum, gözler saçlar vs ... durayım en iyisi :) kendime karşı fazla acımasızmıyım acaba :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu size has bi durum değil rahat olun.. Kendini geliştiren her tasarımcı geri dönüp baktığında çalışmalarında bir çok kusur bulabilir :)

İşin ilginç yanı gelişiminizin bu kadar hızlı olması :) :)

Yeni çalışmalar bekliyoruz..