Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

S Stüdyo logo

ozkan66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
artstudiouv4.png

Sizce hangisi daha iyi ve üzerinde ne gibi degişikliklerin yapılması gerekiyor.yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

Benzer konular

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
S harfinin etrafındaki Beyazlığı bilerekmi orantısız yaptınız?, beyazlık S harfinin üstüne tam otursa daha iyi olurmuş.Çerçeveler etrafındaki efeği kaldırın bence ve bunlara ek olarak 3 numaralı çalışmanızda Studio yazısını 3d yapmışsınız , biraz karışmış,kalabalık olmuş, biraz daha düzenlerseniz şık olacağına inanıyorum...3 numarada Düzenlenirse kullanılabilir die düşünüyorum..Bunlar benim fikirlerim:) kolay gelsin

ozkan66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3 numarayı tamamen degiştirdim.Logolar basit ama hala calısıyorum üstünde sizlerinde önerileriniz doğrultusunda güzel bir calısma cıkacagına inanıyorum.S nin etrafındaki beyaz Orantısız ama en kısa sürede degiştirecem.İyi Geceler

logo.jpg

fotoğraf makinasını nereye koyacagıma karar veremedim yardımcı olurmusunuz.?

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
resim gözükmüyo arkadaşım son mesajında yoksa yardımcı oluruz gücümüz yettiğince :)

ozkan66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tamam düzelttim resimi yardımlarınızı bekliyorum

deray_ca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence sen bu logo üzerinde biraz daha çalış.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Logo yu Photoshop yerine vekteröl bir programda tasarlasınız daha iyi sonuçlar alacaksanız sanırım. Ayrıca S harfini pen aracıyla çizmişsiniz bozukluklar var. Studio yazısı okunmaz halde. Gördüklerim bundan ibaret. Kolay gelsin...

ozkan66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
illüstratör de yaptım zaten fotoğraf makinasını orda çizdim.de yazı olayını pek yapamadım hala calısıyorum

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tekrar çalışmanızı öneririm,kolay gelsin.

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
vektörel fotograf makinası kullanmayı denesen arkadas.
s harfi konusunda da calıs birazcık.
başarıılarr

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
s harfi üzerinde biraz daha çalışmalı,studio yazısını okunaklı bir fonttan seçmelisiniz.iki renk mesela mavinin yanına gri kullanabilirsiniz.çeşitli logo sitelerindeki çalışmaları inceleyerek kendinizi biraz geliştirebilirsiniz.kolay gelsin.

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
Bencede daha fazla bilgi toplayıp logoya başlamadan önce hem o şirket için hemde fotoğrafçılık hakkında araştırma yapmalısınız . Ayrıca buna katkı olarak renk bilgisininde derine inmelisiniz. Türkiyede bu anlayış yavaş yavaş gelişior ama iddialı birşeyler yapıp adınızı duyurmak istiyorsanız . İki dk da çıkmamalı logolar uzun uğraşlar emek vererek olur .

Bekliyorumm daha da iyisini ;) kolay gelsin

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Aslen ben ilk çalışmalarındaki "S" harfini beğendim, en azından sonradan yolladığın çalışmadakine göre daha güzel, biraz daha üzerinde uğraşıp belki canlılık katarak ve üst taraftaki çizgiyi biraz daha çalışmaya yedirerek daha iyi birşeyler elde edebilirsin kanısındayım. Fotoğraf makinası illustrasyonunu kullanmana gerek yok bence, nitekim o "S" harfi zaten göz doldurucu bir hava katabilir.. Yanına yazacağın "STUDIO" yazsını daha sade ve hatta düz bir fontla kullanırsan yine daha uygun, sade ve ciddi görünebilir..

Kolay gelsin ;)

ozkan66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu mesajı silebilirmisiniz??

Son düzenleme:

ozkan66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Peki Böyle nasıl olmus:) Fotoğraf makinasını kaldırdım ve Stüdyo yazısını Düzelttim ve biraz daha degişiklik yaptım.Yorumlarınız İçin Teşekkürler.

logo.gif

Novembre

🌱Yeni Üye🌱
En son resmini göremedim fakat ben ilk gönderdiğin resimler arasında 1 numarayı gayet hoş
buldum.

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
S amblemi dışında, logolarınızın daha fazla özene ihtiyacı var..İlk logo üzerine gidip,değişiklikler yaparsanız iyi bir çalışma haline gelebilir..
Fotoğraf makinesi imajını koymanızı önermem..Onun yerine biraz daha abstract bir imaj oluşturabilirsiniz..Daha iyi bir font seçebilir ya da fontlarla oynayabilirsiniz..Logolarınızda yoğunluktan kaçınmaya çalışın,sade her zaman daha iyidir..

Yeni eklemiş olduğunuz çalışma fena durmuyor..Arkadaşların da yorumladığı gibi farklı renkler denemenizde yarar var..Ayrıca,çalışmalarınıza simetri ve asimetriye de dikkat etdseniz iyi olur..Teşekkürler..

Dark Lord

🌱Yeni Üye🌱
renk olarak mavi şart mı ? şeker sarısı veya şeker kırmızı cam görüntüsü kazandıramazmısın ?

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Logolarına baktığımda ilk aklıma gelen şey 'yamuk' oluyor. Biraz daha özen göstermelisiniz.