Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

saadet kömür saat içi çalışmaları

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
saadet kömür firmasına yaptığım saat içi ön çalışmalar

resimdaki sarı boşluklara saatte bulunan derece gelecek şekilde ayarladım

yorumlarınızı bekliyorum

saat1fz3.jpg

saat2fg0.jpg

saat3dj7.jpg

saat6tx4.jpg

Benzer konular

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
o çocuk olayı bambaşka yere çekmiş
arkasında ki fonda kömür değil taş ocağı gibi
3 numara sanırım içlerinde en kullnışlısı olur

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
tşkr ederim yorumun için horus...

çocuk olayını belki bir maskot olarak düşünürler diye kullandım yüzleri kömür karası ya tatlılık bakımındandüşünmüştüm arkadaki de taş ocağını biraz anımsatıyor ama kömür yığını... yorumun için tekrar tşkr

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Çocuk resmi cokfarklı çağrışımla yapabilir arkadasım kömür ocaklarında cocuklarıda çalıştırıyoruz yada çoçuklarınız kömür icinde yasıyor vs vs daha cok sayabiliriz.
O yüzden Arkadaşım 3 diyorum :) yalnız bir tavsiyem olucak. Kenarlara siyah border cekebilirsimisin ? Dakikaların yarısına kadar gelicek sekilde.. görünürlüğü arttırmak adına.. eline sağlık.

midyat

🌱Yeni Üye🌱
Bence en etkili çizim stili sade cizim en azından reklam uzaktan bakıldığında da okunabilir derece olur. reklam alanı küçükse resim bırakıldığında içindeki yazılar uzaktan okunmaz ben en güzel estetiğin sade olmasından yanayım.ama yinede çizimlerin güzel olmuş 1 numara güzel taş kömürleri daha siyah yap onun altına beyaz zemin bırak reklam yazısını az bir şey aşağı kaydır ve kömür çuvallarını azalt böylece daha güzel olur . ellerine sağlık.