Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sabancı Holding Yöneticiler Toplantısı 2011 Konsept Tasarımı

alicanelagoz

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.alicanelagoz.com
01.jpg

02.jpg

03.jpg

Merhaba değerli grafikerler.net üyeleri.

Daha önce aynı toplantının 2010 konsept tasarım/uygulamalarını paylaşmıştım. 2011 toplantısına hazırlanıyorum şimdi de. Bu sene sunacağım 3 alternatifi müşterinden önce size sunuyorum:smile:

Yani geçen seferki gibi iş uygulandıktan sonra değil, görüşlerinizi almak adına sunuyorum.

Fakat ricam; IT'ciler, web programcıları gibi tasarımdan uzak arkadaşlardan daha çok grafik tasarımcıların yorum yapmasıdır. Zira, dikkate almak adına sunuyorum; şov yapmak /'a bak anne naptım ben' demek için değil.

Şimdiden teşekkür ederim.

Sevgiler,

Ali Can Elagöz

alpcinar

🌱Yeni Üye🌱
bence ik sunuş enfes olmuş ;);) dünyalı tek geçerim mesajı net vermiş yahu bravoooo ;):)

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
1. de birşeylerin yenilendiği ve dönüştüğü daha baskın olarak anlatılmış.

esmot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk tasarım süper olmuş.

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
3. çalışmanızın uygulama şeklini daha çok beğendim.Elinize sağlık amacına yönelik işler çıkarmışsınız.

Paylaşım için teşekkürler.

d_ile_k

🌱Yeni Üye🌱
''Yenilikler ve Sürdürülebilir Dünya'' teması için 3. tasarımı beğendim. Daha pozitif bir etki uyandırıyor, 1. tasarımdaki kaosa nazaran. Güzel çalışmalar. Tebrik ederim

muzikbaz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
küçük 2 detay: "deger" yazılmış

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
hepside güzel olmuş. herbirinde verilmek istenen mesaj farklı ve mesajlar çok iyi verilmiş.

emeğinize sağlık...

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
eskisini hatırlıyorum. Bence eskisinden daha güzel. Daha renkli çalışmalar. Eline sağlık

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
3. çalışmanızın uygulama şeklini daha çok beğendim.Elinize sağlık amacına yönelik işler çıkarmışsınız.

Paylaşım için teşekkürler.

Konuya girdim çalışmaları göremedim, url adreslerini kopyalayarak açmayı denedim fakat başarılı olamadım, bir de baktım ki avatar görselini değiştirmişsin, ben de bununla ilgili bir yorum yapayım dedim ve değiştirdiğin için çok sevindiğimi ifade etmek istedim, daha çok sanat kokan bir avatar tebrik ederim.

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Konuya girdim çalışmaları göremedim, url adreslerini kopyalayarak açmayı denedim fakat başarılı olamadım, bir de baktım ki avatar görselini değiştirmişsin, ben de bununla ilgili bir yorum yapayım dedim ve değiştirdiğin için çok sevindiğimi ifade etmek istedim, daha çok sanat kokan bir avatar tebrik ederim.

Teşekkür ederim ama konuyla avatarımın ilgisi nedir? onu çözemedim pek :)

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fikirler çok süper fakat uygulama biraz daha güçlendir beni diyor gibi emeğinize fikrinize sağlık..