Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
resmin orijinal hali

ilk önce resim background olarak geldiği için bir tane çoğaltın layeri ve temizlemeyi onun üzerinde yapın (temizlemek için S ve J tuşlarındaki paleti kullandım) (ben temizle haricinde birazda rötüş yaptım) temizleme işlemi bitince background u hani oynama yapılmamış layeri tekrar çoğaltın ve en üste taşıyın ve ctrl + u yaparak ordan istediğiniz rengi seçin sonra ok yapın en son ve zahmetli iş saça dokunmadan resimdeki bayanın yüzünü silin E ile bu işlemi yüzün direk hatlarında 100 opacity ile yapın ama yumuşak bir brush seçin en yumuşağını, saçın tene geldiği noktalarda opacity i 30 a kadar düşürün ve sabırla silin o kısımları ortaya aşağıdaki gib bir sonuç çıkcaktır (göz renginide değiştirdim)

yazdıklarımdan fazla birşey anlatamadığıma inanıyorum :D
bu resminde yardımcı olacağına inanıyorum

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet güzel bir örnek . Bilmeyen arkadaşların faydalanabileceği bir bilgi . Biraz daha soft renkler kullanılırsa daha gerçekci duracaktır.
Saygılarımla...

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel anlatım ellerine sağlık..

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok başarılı bir örnek olmuş :) açıkçası ben daha önce bu rengin aynısını kendi saçımda denemiştim ama bu kadar başarılı olmamıştı :)

Teşekkürler paylaşım için.

saxahan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yunusalkan.com
ohh kuzen resimli anlatımları geliştirmişsin.Gerçekten iyi anlatım.Sagol quick :D

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Bir daha dene. Ama bu sefer daha dikkat ederek. Atladığın bir yer olmalı. Eğer yine yapamazsan takıldığın yeri buradan sorarak bizlerden birinden yardım alabilirsin. Kolay gelsin.

samak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
quick emeğine sağlık kardeş

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
hatanın benim burdaki yaptığım harf hatasından kaynaklandığını düşünüyorum ve yetkili arkadaşa pm attım konuyu düzenleyecek

lk önce resim background olarak geldiği için bir tane çoğaltın layeri ve temizlemeyi onun üzerinde yapın (temizlemek için S ve J tuşlarındaki paleti kullandım) (ben temizle haricinde birazda rötüş yaptım) temizleme işlemi bitince background u hani oynama yapılmamış layeri tekrar çoğaltın ve en üste taşıyın ve ctrl + u yaparak ordan istediğiniz rengi seçin sonra ok yapın en son ve zahmetli iş saça dokunmadan resimdeki bayanın yüzünü silin S ile bu işlemi yüzün direk hatlarında 100 opacity ile yapın ama yumuşak bir brush seçin en yumuşağını, saçın tene geldiği noktalarda opacity i 30 a kadar düşürün ve sabırla silin o kısımları ortaya aşağıdaki gib bir sonuç çıkcaktır (göz renginide değiştirdim)

oradaki "S" değilde "E" olacak yani Eraser Tool

harf hatası için özür dilerim eraser silgi olduğu için kazara s yapmışım

Son düzenleme: