Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sadece Bir Grafiker Değil YARATICI HIZLI DİKKATLİ UZMAN GRAFİKER arıyoruz. - Türkiye Geneli

ADYC

🌱Yeni Üye🌱
Sadece Bir Grafiker Değil YARATICI HIZLI DİKKATLİ UZMAN GRAFİKER arıyoruz.

Program/Seviye: Arabesk müzik ve kültürle beslenmeyen.Bilgisayarın içerisinde kaybolmamış.Hayata tutunmasını,hayatı yaşamasını,yerinde sosyal ve abartmayan...
Yeri geldiğinde sanatçı yeri geldiğinde zanaatkar olabilen...
Kesinlikle Görsel Sanatlar ve Grafik tasarım üzerine minimum lisans düzeyinde eğitimi olan yada gerçek anlamda bu işe gönül vermiş...
GRAFİKER ARIYORUZ....

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Sizin hayatınızın size ait olduğuna inandığımız için Askerlik Durumunuz önemlideğil medeni durumunuz önemli değil.Bakışımız AYRIMCILIĞA her zaman karşıyız...
Bir GRAFİKER sadece masa üzerindeki işini görecek programları biliyor baskı tekniklerini,sunum tekniğini,reklam satış uzmanın ne yapacağını bilmiyorsa ne yazıkki biz o arkadaşlarla çalışmıyoruz...

Eğer bir GRAFİKER'in GRAFİK sanatçısından ayıramayıp işinin içerisinde saatler günler kaybediyorsa üzgünüz diyebilirm...Biz bir ticari işletmeyiz ,biliyoruz müzelerde ticari işletme fakat biz ajansların en önemli sorunu ZAMAN...

Peki GRAFİKERİN yapması gerekenleri yapıyorsan ve kendini her anlamda besleyecek koşulları arıyorsan ne duruyorsun....Şimdi Başvur

E-posta: harrisonkors@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

bsoft

🌱Yeni Üye🌱
Masaya kelepçeli olacak mıyız ?
Arayış metniniz kendinizle tezat !

Sizin hayatınızın size ait olduğuna inandığımız için Askerlik Durumunuz önemlideğil medeni durumunuz önemli değil.Bakışımız AYRIMCILIĞA her zaman karşıyız... Diyorsunuz ..

Arabesk müzik ve kültürle beslenmeyen.Bilgisayarın içerisinde kaybolmamış.Hayata tutunmasını,hayatı yaşamasını,yerinde sosyal ve abartmayan... Prangasını vuruyorsunuz !

graphicdesign75

🌱Yeni Üye🌱
Şöyleyiz böylesiz diyorsunuz iletişim için verdiğiniz mail adresi gmail :) Sesli güldüm... Bu mu kurumsallık!

fatih272715

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arabesk müzikle ve kültürle beslenmeyen ? Matbaalara hiç girdinmi orda çalışan ustalar ordaki grafikerler geneli arabesk dinlerler ve ben ne adamlar gördüm 10 tane üniversiteli gelsede 1 günde onun 1 saatte çıkarttığını çıkartamaz abartılı abartılı yazmışşınız, mail adresini gördüm güldüm Allah'dan hotmail çıkmadı :)

Sselcan

🌱Yeni Üye🌱
Aradığınız nitelikte bir grafik tasarımcıyım lakin takdir edersiniz ki firmalar niteliğe değil maaş beklentisine göre karar vermektedir.
Eğer siz verilen emeğe yani sanatımıza ve pek tabiki ülke yaşam kosullarına göre belirlediğimiz maaş beklentimize uygunsanız derim ki bizi kaçırmayın ...
İyi bir grafiker işin mutfağından teslimata her alanda kendini geliştirmiş olandır. 11 yıllık mesleki tecrübemle çok iyi bir firma arayışındayım. Corell ve photoshop kullanmaktayım.bunun yanısıra hayal gücümü ve özverimi de katıp kalıcı ve etkin bir rol alacağım bir projenin icinde olmak çabasındayım.

Son düzenleme: