Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Safa Vakfı Sizce hangi kapak daha güzel?

yalciner80

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Değerli meslektaşlarım bir vakfın faaliyet bülteni için yaptığım kapak çalışmalarım. Sizce hangisi daha güzel?
safakapaklarhm0.jpg

Son düzenleme:

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84
Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:
Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı
edit.gif
butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

mum_alevi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İkiside güzel. Yalnız 1. daha bir hoşuma gitti...:)

mac_ist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.matbaa.org
Karar vermek güç. Ama sanırım 2. daha bir sıcak geldi. Elinize sağlık...

DoğaGüven

🌱Yeni Üye🌱
2.si daha güzel ellerinize sağlık=)
arkadaşlar bir derdim var daha yeni üye oldum siteye ancak foruma nası yazılır nası konu açılır mesaj nası atılır hiçbi bilgim yok o yüzden buraya yazmak zorunda kaldım benim bir ödevim var kapak hazırlamam gerekiyo hangi programları yüklemem ve kullanmam gerekiyo? ada acemi bi şekilde nasıl yapabilirim? bana cevap yazarsanız çok sevinirim çünkü ben nereye ne yazıcağımı nilmiyorum söylediğim gibi biraz alakasız oldu ama kusura bakmayın doqa_quven@************ tecrubeli arkadaşlar lütfen yardımızını bekliorum

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
ikiside şık duruyor.ancak 2 numara daha albenisi yüksek bir çalışma.elinize sağlık.

CycLonEofBLooD

🌱Yeni Üye🌱
ikiside çok güzel çalışmalar. seçim yapacak olursam sağdaki daha güzel duruyor
acizane eleştirimi kabul görürseniz 2.de sarı nın olması kapağa cok cafcaflık katmış:)
daha hafif, dikkatleri direk üstüne çekmeyen bir renk seçimi daha ii olurdu sanırsam:)

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben Sağdeliği Seven Birisiyim Fazla Kalabalıktan Hoşlanmıyorum Ama sen Müşterin İçin Gerçekten Çok Güzel İki Seçenek Sunmuşsunuz Ben Olsam İkincisini Seçerdim..

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. sadeliği ve düzeniyle dikkat çekiyo 2. daha hareketli renk çok yakışmış, şu daha güzel diyemeyeceğim ikiside başarılı tercihim 2. ama:) emeğinize sağlık

seyyidemin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
her ikiside harika ve ayrıca safa vakfınında çalışmaları harika elinize sağlık başarılar.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
2. çalışma baya başarılı bir çalışma gereçektenn emeginize saglık...

yalciner80

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekür ederim.

Değerli meslektaşlarım, görüşlerinizi benimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Müşteriye gönderildi bakalım müşterinin yırumu ne olacak merak ediyorum doğrusu! Birde yönetici arkadaş uyarıda bulunmuş en kısa zamanda konu başlığını düzelteceğim. Saygılarımla

zengibar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben begenemedim çünkü basit olmuş 2. resimde resimleri dikkatli büyütürsen daha iyi olur birde 1. resimde resimleri daha özenli seçmelisin onun dışında güzel ellerine sağlık...

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
2. çalısma güzel olmus iş görür :)