Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sağlık Bakanlığı Logo Yarışması Sonucu !!!

menefrega

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.burakkomurcu.com
2300 eser (logo) içerisinden seçim yapamayan Sağlık Bakanlığına sesleniyorum.. Acaba yarışmayı iptal ettilerde mi bu gerekçeyi bahane olarak öne sürdüler.. Ben dahil o kadar insanın uğraşına yazık... :angry:

T.C. Sağlık Bakanlığı

linkde açmakda sorun olmus oalbılır google/ saglık bakanlıgı logo/ 2. link

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
2300 eser (logo) içerisinden seçim yapamayan Sağlık Bakanlığına sesleniyorum.. Acaba yarışmayı iptal ettilerde mi bu gerekçeyi bahane olarak öne sürdüler.. Ben dahil o kadar insanın uğraşına yazık... :angry:

T.C. Sağlık Bakanlığı

linkde açmakda sorun olmus oalbılır google/ saglık bakanlıgı logo/ 2. link

iptal etmiş olsalar söylerlerdi biz vazgeçtik diye... böyle bir tutum sadece oyalar. sanmıyorum ben başka birşey.

menefrega

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.burakkomurcu.com
2300 logo içinden logo beğenememeleri normal mi sence? bence değil içinde en az 100 tane sağlam logo olduğuna inanıyorum ben...

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence çok güzel çalışmalar olduğundan karar verememişler,
- "Hamdolsun bu kadar güzel beklemiyoduk" diye düşünüyorlardır :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
gördünüzmü boşa gitti o kadar çalışma ...
hata yapanlardamı seçenlerdemi düşünmek gerek ...

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
İnanmıyorum yaa..Dalga geçer gibi birde eser bulunamamıştır yazmışlar.
Ben göndermedim ama yazık değil mi onca gönderen insanın emegine.

bhrcicek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yuh olsun ya zaten adaletli olan bişey yok ki resmen emeğimizi sömürdüler 2300 çalışmadan nasıl beğenemiyolar anlamıyorum.kesin bu işin kaymanı yiyen birileri var. insanı herşeyden soğutuyolar yaaa

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
O gönderilen logoların 2-3 tanesinden karma yapıp kendileri birşey çıkartılar bunu biz yaptık diye kullanırlar ;)

witchking

🏅Acemi Tasarımcı🏅
O gönderilen logoların 2-3 tanesinden karma yapıp kendileri birşey çıkartılar bunu biz yaptık diye kullanırlar ;)

Aynen. Yada bizim yaptıklarımız üzerinde oynayıp "işte yeni logomuz" derler. Yeni bir yarışma düzenlerseler katılmayacağım. Sizlerin de katılmamanızı öneriyorum arkadaşlar. Bu resmen saygısızlık. Hani benim gönderdiklerim seçilmedi diye değil kızgınlığım, bunca eser içinden beğenmemeleri imkansız. İş Rekabet Kurumu logo yarışmasına döndü. Orada da onca güzel eser içinden abuk subuk birşeyi beğendiler. Bu grafik bölümü hocalarını da anlamak güç.

gabberhead

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.gabberhead.tr.cc
yeni logolarına bakın :D adamlar zevksiz çünkü memur zihniyeti var normaldir :D yılan neyin nesi acaba??
logopx4.jpg

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
Aynen. Yada bizim yaptıklarımız üzerinde oynayıp "işte yeni logomuz" derler. Yeni bir yarışma düzenlerseler katılmayacağım. Sizlerin de katılmamanızı öneriyorum arkadaşlar. Bu resmen saygısızlık. Hani benim gönderdiklerim seçilmedi diye değil kızgınlığım, bunca eser içinden beğenmemeleri imkansız. İş Rekabet Kurumu logo yarışmasına döndü. Orada da onca güzel eser içinden abuk subuk birşeyi beğendiler. Bu grafik bölümü hocalarını da anlamak güç.

Size katılıyorum, aşağı yukarı böyle saçmalıklar olacağını önceden sezer gibi olmuştum ve katılmadım yarışmaya.

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Kullanacakları yeni logoyu sabırsızlıkla bekliyorum... 2300 tane eserin yapamadığını hangi logo yapmış olacak merak ediyorum gerçekten!

iyi ki de uğraşmamışım :emo1:

logoist

🌱Yeni Üye🌱
bu kadar da abartmayın arkadaşlar. Demek ki istenilen tarzda bi çalışma yapılamamış. yani emek harcadınız die illa seçmek zorunda değiller. bu bir yarışma neticede bir kişiyi seçecek 1000 kişiyi değil. anladığım kadarıyla diğerlerinin emeği boşa gitmiş olacak sizin gözünüzde kazananın bi değeri olmayacak öyle mi?

sahin1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yılanı geçelim, amatör telsiz ve radyo müdavimleri derneği logosu desek daha iyi.

belgede imzası bulunan tüm jüri üyelerini kutluyorum fosil logolara devam.

mailadresilazim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar bazen devleti küçümsüyorsunuz şimdi birimiz çıkacak bi logo yapacak o birimiz için müthiş birşey ben yaptım demek ama şunu unutmayın sistemler hep böyle şeffaf işlemez

1 yapılan logonun ticari boyutu var kaleminden tutunda duvar saati yazışma katalog hatta ilaç kutusu dahil ee devlet bunu kime yaptıracak ajansa öyle kalkıpta kafasına göre ben begenmedim birilerine yaptıralım demekte olmaz ee nasıl olucak kanun yolu ile açılır bir yarışma gelen logo begenilmez yazı gider iç işlerine olmadı bir firma ile ihale usulu yapalım denir işin içinden çıkılır ertesi ay yatan maaşlar birazcık artar haa tabi bunlar bizden çıkar sonra doktorlar isyanı basar vay niye kesinti var ee haracama var aksine zaten devletten bu para cıkartılmıştır pardon halkımızdan yani olur böyle vakalar siz yaptınız bir hayaliniz vardı şimdi açın dosyanıza bir daha bakın ne güzel dimi bunu siz yaptınız :) (yanında nescafe içmeyi unutmayınnn ) sağlıcakla kalın (logosuz)