Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sağlık Bakanlığı Tasarımlarım.

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bunlarda benim gönderdiğim tasarımlar.

47876750sq8.jpg

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
3'üde çok güzel olmuş..(ne kadar sağlık bakanlıgı hiçbirini begenmeye değer bulmasada) Ama 1.i daha çok begendim ellerine sağlık..

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3'üde çok güzel olmuş..(ne kadar sağlık bakanlıgı hiçbirini begenmeye değer bulmasada) Ama 1.i daha çok begendim ellerine sağlık..

Teşekkürler.
Laf aramızda benimde birinci en beğendiğim çalışmam.

erkanatalay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grafikhaber.net
gerçektende birinci logo güzel olmuş ayyıldızla sağlık amblemi güzel birleştirilmiş.
zaten bu yarışma sonucundan bişey anlamadım yüzlerce logodan bir tane beğenilmemiş...

bende bir kaç çalışma yapmıştım ama göndermemiştim hiç birini beğenmedik diyorlar ama bir sürü grafikerin şevkini kırıyorlar...

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben de ilk arkadaşımızın logosunda haç gibi anlaşılabilecek + işaretine takıldım

arkadaşlar logomuzda haç kullanmamız ya da haç'ı çağrıştıracak bir sembol kullanmamız basit değil çok güzel sayılabilecek bir logo + sembolü yüzünden saf dışı kalmıştır. özentiden kendimizi alalım artık sanatın güneşi batı da değil doğuda ortaya çıktı evvela.

tasarım da bir sanattır. biz sanatımızı kültürümüzden kopmadan icra edelim.

maxonesis arkadaşımızın çalışmalarından da 1. sıradaki çalışma daha çekici olmuş.

kırmızı ve beyaz nihai kararda da tercih edilecektir.

corsario01

🌱Yeni Üye🌱
Hepsi gzl ama ortadaki daha cok diikatimi cekti. arkadasinda dedii gibi saglık bakanlıı acaba bnlarn hangisinee bakicak:)

art_design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bulunamamıştır demişlerrr harikaaa. e biz de göreydik belki biz bulurduk... kim bilir kime verecekler ihaleyi merak ediyorum. şu sağlık bakanlığının amleminin değiştiği günü ve onu yapanın geçmişini bi araştıracağım bakalım neler çıkacak.

cagrinho

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
birincisi daha güzel olmuş eline sağlık, fakat yılanların alakasını anlayamadım?

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
üçüde güzel emeğine sağlık ama 1. si sağlık bakanlığına daha fazla hitap ediyor bence

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
darılmaca gücenmece yok arkadaş ama eleştirimi yapmak zorundayım 3 logondada yılan figürünün vektör çizimlerinde kırıklar var yani yılanın halkalarını dolandırırken dikkatli baktığın zaman farkedersin dönüşleri daha özenli çalışabilirdin bunun dışındada 1. logondaki yılan figürinde göz ve dilini bilerekmi yapmadın buda beni ayrıyeten düşündürdü doğrusu

denise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1.si süper olmuş, eline sağlık...