Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sağlık sektörüne hizmet veren ajansımıza tasarım işlerimizi yapabilecek grafiker - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buzibuse

🌱Yeni Üye🌱
Sağlık sektörüne hizmet veren ajansımıza tasarım işlerimizi yapabilecek grafiker

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Sağlık sektörüne hizmet veren ajansımıza tasarım işlerimizi yapabilecek "Grafiker" aramaktayız.

- Adobe Photoshop, Illustrator, Freehand, Coreldraw ve Indesign programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,

- Dikkatli, titiz ve detaylara önem veren,

- Meslek Yüksekokulu veya üniversitelerin Lisans eğitim veren "Grafik Tasarım" bölümünden mezun,

- Minumum 2 yıl alanında tecrübesi bulunan,

- İstanbul Bahçelievler - İncirli bölgesine ulaşım sorunu olmayan adayların cv'lerini beklemekteyiz.

*** Portfolyosuz başvurular dikkate alınmayacaktır.
enkamed.com

E-posta: grafik@enkamed.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

buzibuse

🌱Yeni Üye🌱
İş ilanı sonuçlanmıştır, teşekkürler. İlanı kaldırabilirsiniz.

ilhankocak

🌱Yeni Üye🌱
İnsan kaynakları departmanı dikkatine!..

Grafik, Tasarım, Baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası konularında 19 yıllık deneyime sahibim.
PC ve Mac ortamında Photoshop, Illustrator, CorelDraw ve tüm yan uygulamalara profesyonel anlamda hakimim.
Sizlerle çalismaktan mutluluk duyacagim, Beraber çalismak dilegiyle.

Beyinolta

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,işinize talibim.WeTransfer yoluyla dosyaları gönderiyorum. İyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...