Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sahile vuran gizemli yaratık!!

daio

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Az önce bir haber sitesinde karşılaştım ilginizi çeker diye düşündüm. Çok ilginç bir hayvan! Sizce nedir bu yaratık?

16580.jpg

HABERİN TAM METNİ:

ABD'nin New York eyaletine bağlı Montauk kıyılarına Temmuz ayı ortalarında vurduğu öne sürülen 'yaratık' hakkında değişik iddialar ortaya atılıyor.

13 Temmuz'da Jenna Hewitt adlı kadın tarafından fotoğrafı çekilen yaratığı gören en az 2 kişi daha olduğu belirtiliyor.

Yetkililerin bilinen herhangi bir tür canlıya benzemeyen yaratık hakkında yaptıkları açıklamalar tatminkar değil. Buna karşın internetteki sohbet odalarından şimdiden yaratığa ilişkin değişik iddialar ortaya atılmış durumda.

Kimileri yaratığın kabuksuz bir tür kaplumbağa olduğunu öne sürerken, bazı uzmanlar da son haftalarda Doğu Sahilleri'nin vuran fırtınalar sonucunda karaya vuran yeni bir tür deniz canlısı olabileceğini belirtiyor.

Komplo teorisyenlerine göre ise yaratık, Amerikan hükümetinin yürüttüğü gizli deneylerin bir ürünü. Yaratığın bulunduğu yerin yakınlarında hükümete bağlı bir hayvan deney laboratuarı olduğu ve yaratığın buradan kaçmış olabileceği iddia ediliyor.

Konuya şüpheyle yaklaşanlar ise fotomontaj olan resmin, yerel bir firmanın yeni reklam kampanyası olduğunu söylüyor.

Fotoğrafın çekilmesinden birkaç gün sonra sahile giden bir grup genç, geçtiğimiz gün, yaratığa ait olduğunu söyledikleri bir hayvan leşini bulduklarını açıkladı.

kaynak: Sahile vuran gizemli yaratık - HABER16 " Haberin Rengi Değişiyor..."

Benzer konular

atalay43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
demin gazetede gördüm uzaylı mı acaba diyordu gazetede sanki kebap yapmışlar gibi kızarmış gibi duruyor çok ilginç

daio

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gerçekten çok enteresan sanki evrim geçirmiş bir kartal gibi duruyor? :O

dante

🌱Yeni Üye🌱
Bence USO. (Unidentified Swimming Object) :)

Şaka bir yana, hiçbir deniz canlısına benzetemedim. Kafası tarih öncesi yaratıklara benziyor.
Ayrıca ön kol (ya da ön bacak) eklemi deniz yaratıklarının tersine bükülmüş. Dolayısı ile kaplumbağa teorisi bana pek inandırıcı gelmedi.
Hoş bu boyuttaki bir fotoğraftan ne kadar doğru tespitler yapılabilir, o da ayrı konu.

Paylaşımınız için teşekkürler...

atalay43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya arkadaşlar sanırım bunu cani insanlardan birisi yapmış bu bir kaplumbağa biraz araştırma yaptım da gugıl amcadan kabuğu kırılmış çıkarılmış sonra da bir yere terkedilmiş kaplumbağa büyük ihitimalle

daio

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Haklısın ya o hiç aklıma gelmedi bak. Evet evet bu bir kaplumbağa. Bunu yapanlarda hiç vicdan yokmuş. Yazık hayvancağıza :(

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya arkadaşlar sanırım bunu cani insanlardan birisi yapmış bu bir kaplumbağa biraz araştırma yaptım da gugıl amcadan kabuğu kırılmış çıkarılmış sonra da bir yere terkedilmiş kaplumbağa büyük ihitimalle

ilk baktıgımda aklıma gelen ılk seydı fakat on kollara veya bacaklara bakarsanız yengec eli gibi fark ettyseniz belkıde boyle bir kaplumbağa türü vardır ben bılmıyorum ama tahgmın edıyorum on kolları yengec eli gibi olan bır tür kaplumbağa türü oldunu sanmıyorum...