Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sahin Erdemir Online Portfolio

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Selamlar, kendi portfolyo sitem için bir tasarım çıkardım, yorumlarsanız sevinirim.

SahinErdemir.jpg

Benzer konular

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
kardeşim ilk yorum benden olsun çok şık olmuş
eline sağlık ama ekranda tam görünürmü acaba ? boyutu enlemesine büyük geldi ama
begendim ben :) bide arkadaslarında biz yokuz :( bak yorumluyoruz thanks yokmu :D

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
kardeşim ilk yorum benden olsun çok şık olmuş
eline sağlık ama ekranda tam görünürmü acaba ? boyutu enlemesine büyük geldi ama
begendim ben :) bide arkadaslarında biz yokuz :( bak yorumluyoruz thanks yokmu :D

Dostum "Sites" kısmında Grafikerler.Net diye verdim ama yorumlayanların hepsini tektek vermek biraz kastıracak hehehe :)

Teşekkür ederim kardeşim yorumun için. Öncelikle, siteyi tam ekran flash düşünüyorum. İmajın görünür hali 1110px, site içeriğinin konumlandığı genişlik 910px, yani içeriği kullanıcı her halukarda görecek, geriside arkaplan olduğu için en kötü ihtimalle yanlardaki maviliklerden 70px kadar kırpılacak (bildiğim kadarı ile, 1024x768 çözünürlük için kabul edilen max site genişliği 980px). Daha yüksek çözünürlüklerde bakıyorlarsa zaten problem yok o arkaplan daha da yanlara doğru devam edebiliyor..

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Dostum "Sites" kısmında Grafikerler.Net diye verdim ama yorumlayanların hepsini tektek vermek biraz kastıracak hehehe :)

Teşekkür ederim kardeşim yorumun için. Öncelikle, siteyi tam ekran flash düşünüyorum. İmajın görünür hali 1110px, site içeriğinin konumlandığı genişlik 910px, yani içeriği kullanıcı her halukarda görecek, geriside arkaplan olduğu için en kötü ihtimalle yanlardaki maviliklerden 70px kadar kırpılacak (bildiğim kadarı ile, 1024x768 çözünürlük için kabul edilen max site genişliği 980px). Daha yüksek çözünürlüklerde bakıyorlarsa zaten problem yok o arkaplan daha da yanlara doğru devam edebiliyor..

tamam kardeşim sen bana bakma alınganlaştım buaralar :D
güzel olmus gercekten kardeşim bitince haber ver hitini arttıralım ;):)

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
tamam kardeşim sen bana bakma alınganlaştım buaralar :D
güzel olmus gercekten kardeşim bitince haber ver hitini arttıralım ;):)

sağolasın dostum, valla biter mii, işte ondan çok emin değilim, oturup tasarımı yapıyorum ama, iş kendi sitem olduğu için faaliyete geçirmek hayal oluyor biraz, bakalım bu sefer bir gaz var gibi, yaparım umarım...

kolay gelsin.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
haydi erdem haydiiiiii tasarım zamanı şimdiiiiiii :D:D hehehe oldumu :)

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışmanızda yakaladığınız renk tonu çok hoş.Gözümü küçük bir nokta takıldı.Dünya'daki ışığın geliş açısına göre süzülme yanlış olmuş gibi.Yani ışığın yoğun olduğu kısmın alt hizasında ışık azalmış.Işığın geliş yönünün ters tarafında kalmasına rağmen sol kısımda ise ışık süzmesi fazla gözüküyor.Aslında küçük bir detay.Kolay gelsin iyi çalışmalar.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Site flash olucaksa güzel şeyler çıkacagını düşünüyorum,tasarımda güzel emeğinize sağlık.

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Şık ve yaratıcı olmuş her zaman ki gibi ama üst menu fontları biraz okunmuyor gibi belkide ingizlice terimler oldugu için ben cıkaramadım...emegine saglık kardeş

myekran

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.myekran.net
Bu tür tasarımların üzerindeki yazılar genelde hazır şablonlarda olur ama umarım sizinki öyle değildir, kendi emeğinizi sergilemişinizdir, güzel tasarım...

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Bu tür tasarımların üzerindeki yazılar genelde hazır şablonlarda olur ama umarım sizinki öyle değildir, kendi emeğinizi sergilemişinizdir, güzel tasarım...

:) O yazılar bu sitede bulunuyor aslen, tasarımcıların elinde içerik namına herhangi birşey yoksa, buradan alıp örnek text olarak dolduruyorlar, bende haberler kısmına henüz birşey yazamayacağım için bu örnek textleri bastım. Benim emeğim yani (he tabii Dünya'yı ben çizmedim :) )...

Sağol

myekran

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.myekran.net
:) O yazılar bu sitede bulunuyor aslen, tasarımcıların elinde içerik namına herhangi birşey yoksa, buradan alıp örnek text olarak dolduruyorlar, bende haberler kısmına henüz birşey yazamayacağım için bu örnek textleri bastım. Benim emeğim yani (he tabii Dünya'yı ben çizmedim :) )...

Sağol
Hangi tasarımcılarmış bunlar :) ben elimde bir yazı yoksa türkçe koyarım gidip de latince bir yazı koymam heralde ama hazır site şablonlarında genelde bu şekilde olur, ha ya siz hazır site şablonu yapıyorsunuz, yada ......
Emeğe saygı duymak gerek kim olursa olsun...

GoKizM

🌱Yeni Üye🌱
güzel ama renk biraz açık olsa alttaki yazılar daha net okunacak..ya da ben miyop olduğumdan okuyamadım

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
dünyada sorun var sanırım... duruşunu önemsemiyorsanız sorun yok... önemsiyorsanız türkiye kuzey kutbunun çok yakınında... bunun dışında FLASH tabanlı siteler ilerleyen zamanda revaçta olma ihtimali olan siteler... google dışında tabi... arama motorlarını önemsiyorsanız buna dikkat etmeniz gerekiyor sanırım... değilse takmayın...

başarılı bir çalışma, renk uyumu, düzen falan... kişisel olduğu içinde kişiyi yansıtması gerektiğine inanırım...

naçizane fikrim budur...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
hıh...:) güzel olmuş canım...sade ve derin...mavi ferahlık veriyo ama aynı zaman da kendine çeken bi havası var...eline sağlık...kendine zaman ayırman güzel...bitir bunu en yakın zamanda...:)

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Hangi tasarımcılarmış bunlar :) ben elimde bir yazı yoksa türkçe koyarım gidip de latince bir yazı koymam heralde ama hazır site şablonlarında genelde bu şekilde olur, ha ya siz hazır site şablonu yapıyorsunuz, yada ......
Emeğe saygı duymak gerek kim olursa olsun...

Tabii piyasadan haberdar olmak lazım herşeyden önce, Lorem Ipsum çok yaygın kullanılan bir örnek metin çeşididir, oradaki metnin mantıklı bir anlamı yoktur bildiğim kadarı ile, bir kaynaktan okuduğumca Lorem Ipsum metni yıllardan beri baskı ve yazı işlerinde örnek olarak kullanılır. Ayrıca "bir kismi cicero'nun aci üzerine yazdigi bir denemesini ihtiva eden fakat gerisi latinceye benzetilmek üzere sallanmis harfler bütünü" diye de ekşisözlükte bir yorumda geçer ki doğru olduğunu biliyorum bende...

"Hazır site şablonu" yapmıyorum, kendime bir site yapmaktı amacım, bahsettiğim gibi tasarımı yaparken elimde yazacak yazı olmadığından ve o kısmını düşünmek istemediğimden kullandığım bir yöntemdir, her işimde de kullanırım...

Türkçe metin için de Türkçe bir site yapmış olmak gerekiyor zaten, farkettiysen sitenin dili İngilizce, ayrıca Lorem Ipsum metni için latince demek biraz yanlışta olacaktır, nitekim latince temeline sahip ama sallama kelime/cümlelerden oluştuğunu biliyorum...

Araştırmanı ve daha detaylı bilgi edinmeni tavsiye ederim.

güzel ama renk biraz açık olsa alttaki yazılar daha net okunacak..ya da ben miyop olduğumdan okuyamadım

Hehe, aslında ben okuyabiliyorum o yazıları ama belkide bildiğimden, o navigasyonun önemi site hiyerarşisinde düşük olduğundan fazla düşük tutmuştum, ama belki punto büyütmesi veya renk açılımı ile dahada hoş durabilir, deneyeceğim, teşekkür ederim..

dünyada sorun var sanırım... duruşunu önemsemiyorsanız sorun yok... önemsiyorsanız türkiye kuzey kutbunun çok yakınında... bunun dışında FLASH tabanlı siteler ilerleyen zamanda revaçta olma ihtimali olan siteler... google dışında tabi... arama motorlarını önemsiyorsanız buna dikkat etmeniz gerekiyor sanırım... değilse takmayın...

başarılı bir çalışma, renk uyumu, düzen falan... kişisel olduğu içinde kişiyi yansıtması gerektiğine inanırım...

naçizane fikrim budur...

Çok teşekkür ederim ilgi ve yorumun için. Aslını istersen dünyaya hiç dikkat etmedim, zaten tahmin ettiğiniz üzere ben çizmedim. Tam Ekran Flash yapmayı planlıyorum siteyi, Google'da aramalarda çıkmaktan ziyade, yaptığım işleri görüntüleyebileceğim, kendimden bahsedebileceğim ve iletişim bilgilerimi verebileceğim bir site idi amaç. Tasarımda kişilik yansıtımından çok aslında bunu Portfolio kısmında iletmeyi tercih ettim... Aslında tasarımda kişilik verme konusuna hiç değinmedim de :) Belki bir dahaki tasarımımda düşünebilirim.. Tekrar teşekkürler.

hıh...:) güzel olmuş canım...sade ve derin...mavi ferahlık veriyo ama aynı zaman da kendine çeken bi havası var...eline sağlık...kendine zaman ayırman güzel...bitir bunu en yakın zamanda...:)

Canım benimmm, teşekkür ederim güzel yorumun için, umarım biraz daha zaman ayırıp bitireceğim ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
Tabii piyasadan haberdar olmak lazım herşeyden önce, Lorem Ipsum çok yaygın kullanılan bir örnek metin çeşididir, oradaki metnin mantıklı bir anlamı yoktur bildiğim kadarı ile, bir kaynaktan okuduğumca Lorem Ipsum metni yıllardan beri baskı ve yazı işlerinde örnek olarak kullanılır. Ayrıca "bir kismi cicero'nun aci üzerine yazdigi bir denemesini ihtiva eden fakat gerisi latinceye benzetilmek üzere sallanmis harfler bütünü" diye de ekşisözlükte bir yorumda geçer ki doğru olduğunu biliyorum bende...

"Hazır site şablonu" yapmıyorum, kendime bir site yapmaktı amacım, bahsettiğim gibi tasarımı yaparken elimde yazacak yazı olmadığından ve o kısmını düşünmek istemediğimden kullandığım bir yöntemdir, her işimde de kullanırım...

Türkçe metin için de Türkçe bir site yapmış olmak gerekiyor zaten, farkettiysen sitenin dili İngilizce, ayrıca Lorem Ipsum metni için latince demek biraz yanlışta olacaktır, nitekim latince temeline sahip ama sallama kelime/cümlelerden oluştuğunu biliyorum...

Araştırmanı ve daha detaylı bilgi edinmeni tavsiye ederim.

siten gayet hoş olacak eline sağlık arka fondaki dünya animasyon şeklindemi yoksa durağanmı olacak bu arada :D bende lorem ipsumculardanım eğer inglizce içeriğe karşı iseniz :D buyrun TÜRKÇE LOREM IPSUM Lorem Ipsum - All the facts - Lipsum generator

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
siten gayet hoş olacak eline sağlık arka fondaki dünya animasyon şeklindemi yoksa durağanmı olacak bu arada :D bende lorem ipsumculardanım eğer inglizce içeriğe karşı iseniz :D buyrun TÜRKÇE LOREM IPSUM Lorem Ipsum - All the facts - Lipsum generator

Öncelikle çok teşekkür ederim.. Yok yahu dünya düz foto aslında, anime edemem onu sanırım, ama etkinlik eklemeyi denerim ona.. Lorem ipsum mühim yahu, bence gayet zaman kazandırıyor ve bir yükten kurtarıyor insanı, destekliyorum :)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık kardeşim başarılı bir çalışma göze hoş görünüyor... sade ve şık... başarılarının devamını dilerim...