Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gnc90

🌱Yeni Üye🌱
:angel:
goncakaolumc4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

medyaajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sahnedeki sır diye yazmıssn ama ortalıkta sahne yok bi paylançoyla bitirmişsin işi sahnedeki sır yazısı çok basit olmus hayal gücünü kullanmalısın bence ama emeğine sağlık yinede

gnc90

🌱Yeni Üye🌱
palyaçolar hep gülerler farkındaysanız afişte ağlıyor bunu ön plana çıkarmaya çalışmıştım sizce nasıl bir isim olurdu

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
şimdi siz bunu sorarsanız bende size şu soruyu yöneltirim. Çalışmaları isme göremi yapıyorsunuz ismi çalışmaya mı uyduruyorsunuz?

DURU_SU

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Uygulama hatalarını saymayacağım, bu afişe yorum için filmin konusunu bilmemiz lazım. Açıklama yapar mısınız? Yoksa neye yorum yapacağız.

medyaajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sahnelerde sadece paylanço olmaz paylanço heryerde olur sokakta evde parta sahnedeki sır demişsiniz neden paylanço mesela bi sihirbaz olabilirdi senaryosunu bile yazdıma ama uzun tabii anlatılmaz sahnedeki sır demişsiniz ama harabe bi koridor kullanmıssınız bu biraz ilgin değilmi sizce...

gnc90

🌱Yeni Üye🌱
ben bu afişi aslında sınav işim olarak yapmıştım yaparkende palyaçoların sahnede sürekli güldükleri ve insanları eğlendirmekle uğrastıkları ilgimi çekti normal yaşamlarında sahnedeki gibi davranmadıkları dikkatımı çekti ve böyle bir sinema afişi yapmaya karar verdim

medyaajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anladım ama şimdi diyelim ki? bu tasarımdan 70 puan alacaksın ama bide 100 puan almak var dimi bence daha güzel olabilirdi değişik bi tasarım yap bence daha tasarımcıl hayal gücünü kullan yanii onuda at görelim tekrar..kolay gelsin...:)

gnc90

🌱Yeni Üye🌱
dedikleriniz için saolun dikkate alıcan ve yeni bir tasarıma başlıyorum

killer-mine

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çarpıcı diil pek sinamalara gelse gitmezdim bu afişe bakıp tabi bi de fragmanını izlemek lazım :D:D:D

gnc90

🌱Yeni Üye🌱
peki mine hanım siz nasıl bi sinema afişi yapardınız yada neye dikkat ederek yapardınız

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
sahnedeki sır yazısında bile iki farklı font var...isimlerin yazıldığı font çok kötü duruyor...siyah beyaz alt foto üstüne renkli bir palyaço suratı kondurmuşsun ki acayip vurgun yemiş tasarım...yapılmış afişleri incelemelisin bence...emeğine sağlık..

cindoruk

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kadircindoruk.tr.gg
sır sözcüğnün fontu olmamış arkdaşım biraz basit olmuş çünkü herşeyi hazır olan bir çalışma bence kendin bişeyler daha kat bıraz vektör uygulayabılırsın.

killer-mine

🏅Acemi Tasarımcı🏅
peki mine hanım siz nasıl bi sinema afişi yapardınız yada neye dikkat ederek yapardınız

bunu bana mı yazdın :D:D:D adım mine diil ama benim ayrıca hanım da diilim grafiker hiç diilim o yüzden herhangi bişeye dikkat ederek yapamazdım işin uzmanı diilim yani sadece baktığımda gördüğüme yorum yaptım hepsi o ama ben yapsaydım galiba şöyle bişey yapardım....

ama unutma ben amatörüm sen bu işin okulunu okuyan profesyonel bi grafiker adayısın... acımasız olma :D:D:D:D:D

chrisersan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eller iskelet eli gibi galiba tam secemedim ama...Pek uymamış sanki kardeşim ama mantık çok güzel...bi de fontlarda sıkıntı var :)

karakura12

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bütün yazı fontları ve renkleri yanlış...

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
zaten killer-mine uzman değilim demişti..ama sahne üstündeki eller ve sahnedeki adam figürünün ellerinin olmayışı benim hoşuma gitti..ama renk ve fontlar kötü gerçekten:)