Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şahsıma Ait Kartvizit Çalışmalarım Abdurrahman YILMAZ

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kendime Yaptığım kartvizit çalışmaları En çok tercih edileni bastırcam tabi basabilecek az matbaa var:)Benim seçimim 1 çalışma.Manyak yazısını açıklayayım kullandığım bi nick nedense cok ilgimi cekiyor ondan kartvizit arkalarında kullandım eleştirilerinizi bekliyorum:)
1
karcklm6.jpg

2
karck2yr9.jpg

3
karck3il4.jpg

4
karck4db3.jpg

Benzer konular

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2 ön ve 4 arka gayet sade olduğu kanaatindeyim. Anlatılmak istenen 2 ön de daha ön planda bence ayrıca laminasyon olarak renk krosuna gofre veya lak uygulanırsa daha güzel olur emeğinize sağlık :)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kartvizitinizde manyak mı yazacak :S?

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
evt. beni tanıyan bilir neden yazdığımı:)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:p Şahsen kartvizitinde manyak yazan birini müşteriler ne kadar ciddiye alır merak ediyorum..Ha tutarsa işine yarıyacağına eminim, ama tutmama aşamasını dikkatlice düşünmenizi ziya piyasa içinde kaybedilecek isim sizin nüfusunuzda yazan isim olacaktır..
Ben kartlarınızı beğenmedim..Kutu tasarımları yapıyorsunuz, alternetifler düşünmelisiniz..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:p Şahsen kartvizitinde manyak yazan birini müşteriler ne kadar ciddiye alır merak ediyorum..Ha tutarsa işine yarıyacağına eminim, ama tutmama aşamasını dikkatlice düşünmenizi ziya piyasa içinde kaybedilecek isim sizin nüfusunuzda yazan isim olacaktır..
Ben kartlarınızı beğenmedim..Kutu tasarımları yapıyorsunuz, alternetifler düşünmelisiniz..

benim söyleyeceklerimi yeteri kadar ifade etmiş...

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
o kartvizitler müşterilere vermek için değil tabiki benim hatam belirtmedim:D
sadece kutu tasarımı değil matbaa oldugu için kurumsal kimlik,katalog,broşür vs. gibi tasarımlarda yapıyorum.Ama müşterilere tabiki bole seyler yapmıyorum:smile:

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
evt. beni tanıyan bilir neden yazdığımı:)

sizi tanıyan bilirse neden yazdığınızı hangi akla hizmet kartvizit bastıracaksınız şahsınıza?
zaten bilen biliyorsa?
yada bilmeyenlere bu karti verirseniz kartın arkasına bakan "kim bu manyak" diye önünü de okur diyemi düşündünüz?

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
solediğim gibi bunu işle alakalı kullanmıcam yakın olduklarıma vericem. ben 17 yasındayım arklarıma felan vericem ondan benm için pek bi sorun yok manyak yazmasının.Benim buraya koyma amacımda hangisi daha cok benilceği ustunde yazanlar hakkında eleştirileriniz değil.Beğenmiyorsanız creedwar arkadaşımız gibi beğenmedim diebilirsiniz.
hepinize teşşekkür ederim:)

cekirdek

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık Manyaq çalışmaların güzel... diğer çalışmalarınıda takip ediyorum :handshake:
1. kart benim hoşuma gitti ama ön ve arka renk yeşilin aynı tonu olsa daha hoş olacak veya yeşil değilde başka renk çalışmasıda yapabilirsin... örneğin %100 magenta ve siyah bu tarz çalışmalarda daha ön plana çıkar ;)

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
evt onu o sekilde düzeltebilirim.Önerileriniz için teşşekkür ederim:)

ALe..!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eline saqLık qüzeL Çalışma Başarılarının devamını dilerim...
O manyaq yazman herhalde tam olarak resmi olamamasıdır..Kendi Şahsına olduqu için diye düşünüyorum..

ladydragon

🌱Yeni Üye🌱
4 ön ve 1 ön'ü ben begendım eline sağlık manyaq :D

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim hepinize :)

Yorumlarnızı bekliyorum:)

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
Biraz farklılaştırarak sade bi kartvizit yaptım ve böylede basıldı.Ötekilerinde biraz abartmışım farkına vardım:D yapılan yorumlar için teşekkür ederim.:smile:
kartsonz.jpg

Grafek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kartvizit'e "Güzel olmuş" diyen arkadaşım, öncelikle sana selam ederim...

Coreldraw yahut Photoshop'ta yapılmışa benzemiyorlar...
Yani o programlarla, bu kadar kötü iş çıkarılamaz, ben inanmıyorum.

Paintle yaptınız değil mi?
Bence paintle yaptınız...

Elinize sağlık...

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
kartviziti yaptıgım program frehand
bence kotu bi çalışma değil senin zevk anlayısına kalmış bişe sade ve hoş duruyo çevremden olumlu tepkiler aldım kart hakkında açıkçası senin yaptığın işlerede baktım sadelik yok hep efek hep gozu yorun seyler o yüzden yıkıcı değil yapıcı eleştiri yaparsan sevinirim
kolay gelsin hayırlı işler;