Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sakarya Fırat Afiş Çalışmam

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
aVy9T.jpg

BlJsN.jpg

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
4cs91.jpg

"SAKARYA FIRAT" "AL BAYRAĞIN GÖLGESİNDE"

24.11.2012

CmMWw.jpg

"SAKARYA FIRAT" DAĞLARIN ARSLANI OSMAN KANAT"

24.11.2012​

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şimdi de Önceki Çalışma üzerinde farklı düzenlemeler yaptım.. İnşaallah olmuştur

xNFGQ.jpg

6XlhL.jpg

kmAfF.jpg

aeCME.jpg

01.12.2012

vdtkpln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aslında çalışmalarına bakınca daha fazla uğraşırsan daha iyisini yapabileceğini umuyorum. bunun için ilk önce iiyi yapılmış film afişlerini incelemen iyi bir foto stok yapıp deneme-yanılma yöntemi ile kendini daha çok geliştirmen lazım. Senin için elimdeki birkaç afiş çalışmasını yükledim bunları biraz incelersen kafanda aşşağı yukarı birşeyler oturur. İyi çalışmalar :)

https://rapidshare.com/files/3361679533/en%20iyiafisler.rar

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Aslında çalışmalarına bakınca daha fazla uğraşırsan daha iyisini yapabileceğini umuyorum. bunun için ilk önce iiyi yapılmış film afişlerini incelemen iyi bir foto stok yapıp deneme-yanılma yöntemi ile kendini daha çok geliştirmen lazım. Senin için elimdeki birkaç afiş çalışmasını yükledim bunları biraz incelersen kafanda aşşağı yukarı birşeyler oturur. İyi çalışmalar :)

https://rapidshare.com/files/3361679533/en%20iyiafisler.rar

Teşekkürler kardeş... Ben grafiker değilim..Lakin Photoshopla hobi olarak uğraşıyorum.. Son 2 yıldır öylesine merak oluştu denemeler yapmaya başladım.. Neticede benim yaptıklarım Amatör çalışmalar..Yaptığım çalışmalarda çok fazla ayrıntı ve detaya girmiyorum.. Fazlaca bir uğraş vermiyorum.. Ama yine de bir amatörce de olsa bir şeyler olsun istiyorum..Afiş sitelerinden 1000'e yakın afiş indirdim zaman zaman inceliyorum bazan benzerlerini yapmaya uğraşıyorum.. Photoshop uğraşım 10 yılı aştı.. Daha önce sadece kendim için Wallpaper vb hazırlıyordum..Şimdi 2 yıla yakındır Amatörce Afiş denemelerine başladım.. Bazan çok pozitif eleştiriler de alıyorum.İyi çalışmalar olduğunda bazan negatif eleştiriler de oluyor..Yapıcı eleştirilerden istifade ediyorum.. Yıkıcı eleştiriler de oluyor onlar direkt beni Profesyonel Afiş yapan bir grafiker gözü ile baktıklarında ağır eleştiriler yapıyorlar :):) Dediğim gibi ben bir grafiker değil sadece amatör bir Photsohop severim

CihatKisa

🌱Yeni Üye🌱
Beğenmiş olduğum çalışma dışındakilerde dizi ismi çok uçuk bir font ile yazıldığından genel tasarımdan kopuk kalmış.

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
kullandığın font ve decupe ile renk geçişlerine dikkat edersen daha iyi sonuçlar alabilirsin.
iyi çalışmalar.

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sakarya Fırat

HYO3Y.jpg

SAKARYA FIRAT Dizisi "AMATÖR" Afiş Çalışmam

21.12.2012​

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
SAaTY.jpg

12.01.2013 / AMTÖR Afiş Çalışmam​