Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Saklıkent Dergisi Kapak ve Afiş Çalışması

hilmicekic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Milli Eğitim Müdürlüğümüz için hazırlamış olduğum derginin kapağını da içeren afiş çalışmamı sizlerle paylaşıyorum.
Yorumlarınızı eksik etmeyiniz
dergiafii.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

iksir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dergi kapağı da afiş de hoşuma gitti. Gayet sade ve anlaşılır. Başarılar...

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
başarılı olmuş.elinize sağlık

postaki

👑Efsanevi Grafiker👑
Dergi kapağı ve afiş çalışman için emeğine sağlık diyorum, ama minicik bir önerim var.
Daha da dikkat çekmesi açısından, derginin tamamını değilde aynı perspektifte kalarak aşağıdan giriş yapsa paspartuna ve biraz daha büyük olsa ve ilk o göze çarpsa diye naçizeni bir öneri benim ki. Umarım anlayışla karşılarsınız.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Kurallara Aykırı Başlık:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınız düzeltilmiştir. Lütfen bundan sonraki konularınızda daha dikkatli olunuz.

hilmicekic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dergi kapağı da afiş de hoşuma gitti. Gayet sade ve anlaşılır. Başarılar...
Teşekkür ederim.

başarılı olmuş.elinize sağlık
Teşekkür ederim.

Dergi kapağı ve afiş çalışman için emeğine sağlık diyorum, ama minicik bir önerim var.
Daha da dikkat çekmesi açısından, derginin tamamını değilde aynı perspektifte kalarak aşağıdan giriş yapsa paspartuna ve biraz daha büyük olsa ve ilk o göze çarpsa diye naçizeni bir öneri benim ki. Umarım anlayışla karşılarsınız.
Teşekkür ederim. Ne demek tabi anlayışla karşılayacağım. Sanırsam şu sol tarafta oynayan "grafik tasarım dergisi" reklamı gibi diyorsun. çok güzel olurdu valla.

Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınız düzeltilmiştir. Lütfen bundan sonraki konularınızda daha dikkatli olunuz.

Teşekkür ederim düzeltme için. Keşke tecrübeli bir grafiker olarak yorumlarını da esirgemeseydin.:)

hilmicekic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kusura bakmayın aynı mesaj iki defa gitti sanırsam...

Son düzenleme: