Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sanal Alem Sitesi için Logo

onur.atc

🌱Yeni Üye🌱
sanalalemlogosuphotoshods9.gif

Daha ilk logo tasarımım... Photoshop hakkında hiçbirşey bilmiyorum.. Bir sitedeki Photoshop dersinden yaptım...
Bunu da ek olarak öylesine yaptım;

userbarsh1.gif

Yorumlarınızı Sabırsızlıkla bekliyorum ;)

:iloveyou:

grafi10

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grafi10.com
üzerinde çalış eminim daha iyi şeyler çıkartacaksın sadece font ile biraz sade kalmıs ilginç geometrik şekil yada farkı kuşaklar ile zenginleştir bu arada logo için photoshop bana kalırsa dogru yer degil :S ii çalısmalar kolaygelsin.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlk olmalarına ragmen güzeller.
Bence 2.si hoş gözüküyor ama biraz daha birşeyler dene..
Kolay gelsin.
Bu arada sayın "grafi10 "sitede imzanın altında reklam vermek yasak.Forum kurallarını dikkatli okuyun.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
herkesin bukadar çabuk ögreniyor olması gerçekten ilginç:) Neyse siyah zemin üstüne beyaz ne koyarsanız koyun bu dikkat çekicidir..İlk olmasına ragmen font seçiminden büyüklü küçüklü harflere kadar ilgi çekici ama çok basit! Yazının altına verdiğin efekti daha yumuşat derim..

onur.atc

🌱Yeni Üye🌱
Yorumlar için çok teşekkür ederim.. Ben ilk önce logo kalıpları bulmaya çalışmıştım ve onların üzreinde çalışmayı düşünmüştüm fakat aradğım hiçbir yerde yoktu.. Sonra bir sitede Yazıya Hareketli Renk Eklemeyi buldum.. Hoşuma gitti.. Photoshop CS2'yi indirip bir baktım.. Güzel sonuçlar veriyormuş :D :D Sade olmasını istedim. Hem hoş görünüyor hem de benim şu an için yapabileceklerim bunlar.. Eğer Logo kalıbı gibi logo yapmaya yardımcı olacak araçlarınız varsa bana ö.m. ile yardımcı olabilirsiniz..

Başka Yorumları Bekliyorum...

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
biraz daha sadeleştirisen mesela yansımayı kaldır
daha güzel olacaktır

onur.atc

🌱Yeni Üye🌱
Ben bilerek yansıma yaptım :) Güzel görünüyor bence ;) :D