Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sanal reklam kartvizit

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
kartvzt1rb0.jpg

arkadaşlar yorumlarınızı bekiyorum. kırmızı çokmu abartı kartvizit iyimi kçtümü ?

Son düzenleme:

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
basıma yollayacağım bi fikir vercek yokmu hangisini yapayım :(

Son düzenleme:

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
flood yapıyorsunuz
yasak

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
kartvizit çalışmalarım

kendim için hazırlamış olduğum kartvizit çalışmalarım. renkler ve görsellik konusunda kararsız kaldım. yardımcı olursanız sevinirim.

kartvizitimsu7.jpg

Son düzenleme:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
İçerikte bu ibareler var ; Graphic -designer- (photographer) Diye düzltmelisiniz -p harfini unutmuşsunuz.

Bu kelimeler çok ciddi anlamlar içerir...Ancak siz kartvizitte hazır logo kullanmışsınız :)
Bence bu büyük bir hata, heleki bu ibareler ve Reklam işin içinde olunca...

Bu yüzden baştan düzenleme şart kanımca...

Kullandığınız ibareler ekmeğini taştan çıkaranlara aittir, ancak siz ekmeği fırından almışsınız, budaiş hayatınızda size sorun ve zorluk çıkaracaktır.

İyi çalışmalar...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Benzeri konunuz sitemizde zaten mevcut, çalışmalarınızı oraya eklemeniz daha uygun olur.

https://www.grafikerler.net/sanal-reklam-kartvizit-t33043.html

Öncelikle logo size mi ait?

Logo size ait değilse öncelikle işe logoyu değiştirmekle başlayın

Çalışmanıza bakıcak olursak 1' i ayırıyorum.Üzerinde biraz daha çalışıyırsa daha da iyi şeyler çıkabilir.Bunu kullanmanızı tercih ederim.(logoyu değiştirerek)

2.Çalışmanızda tanıtım bilgilerinin bulundugu zemine açık tonda bir zemin eklenirse daha hoş gözükebilir.

3.Çalışmanızda ise "Murat Cengiz TANRIKULU" yazısının bulunduğu alan çok havada duruyor ve fontu hoş durmuyor.O yüzden çalışmayı çok abartılı göstermiş.

4.çalışmanızda logo çok ön plana çıkmış."Sanat" yazısı ilk bakıldıgında "sanal" yazısını çağrıştırıyor.

Onun dışında çalışmalarınız fena değil...Sade bir kartvizit her zaman daha dikkat çekicidir...Birde bu sizi tanıtan bir çalışma olucak o yüzden logonun kesinlikle size özgü ve sizi yansıtan bir logo olması gerekir.

Kolay gelsin.

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
konu birleştirildi lütfen blueden üyemizin de bahsettiği gibi daha önce açmış olduğunuz konudan devam ediniz.

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. öncelikle logo konusunda bir açıklama yapayım. bu logoyu kullanmaya başlayalı 7 sene oldu. ozamanlar bu işte yeniydik daha. babamın bir arkadaşının ankarada ajansı avrdı. ondan o zamanlar kartvizit çalışması yapmasını istemiştik. bize birkaç logo gönderdi içlerinden bunu beyenmiştik. logomuz farklıydı bununla değiştirdik. dün tesadüfen forumdan indirdiğim kartvizit şablonlarındaki logolarda bizim logomuz ve içlerinde bize sunulmuş olan logoları gördüm. 7 senedir bu logoyu kullanıyoruz. logoyu o yüzden değiştiremem :( graphic designer - phographer ibarelerini ekmeğini taştan çıkaranlar kullanır demişsiniz. haklısınız. ama bende ekmeğimi taştan çıkarıyorum zaten. elimde olmayan nedenlerden dolayı bize özel olmayan bir logo kullanıyorum.ancak bu ekmeğimi taştan çıkarmıyorum anlamına gelmez.