Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sanıyorum can sıkıntısı...

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
"İnsanlar dünyaya geldiklerinde ellerindeki en büyük ve tek somut şey ölecekleriydi, ama hiçbir zaman ölüm o kadar da kolay ve yakın olamadı..."

"Her adımımız, hatamız, sevincimiz ve belki ibadetimiz bizi ölüme yaklaştırıyor aslında, belki her geçen saniyeyi ölüme oynuyoruz..."

Hıçkırıklarla düşen bir göz yaşında boğuluyorum şimdi, ele aldığım konu sonum olacak yakında, yakında dökülen göz yaşım dahi buhar olacak, anlamı kalmayacak aslında neler yaşadığımın. Ben hayatımı hiçliğe adadım, hiçlik ise bana hiçbirşeyini. Ne kadar güzel anlaşıyormuşuz aslında, sonuçta çıkar var işin ucunda, sonuçta beklenti hayatta, sonu hep aynı, ortası farklı, başı benzer beklentiler...

Öyle ki doğdum, yaşıyorum, öleceğim, gerisi hayallerim ile alakalı..!

eternalist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.icradanihaleler.com
"İnsanlar dünyaya geldiklerinde ellerindeki en büyük ve tek somut şey ölecekleriydi, ama hiçbir zaman ölüm o kadar da kolay ve yakın olamadı..."

Çok haklısın arkadaşım. Belki de; bu hayatın bize göre olmadığını anlayıp çekip gitmek istediğimizde; elimizdeki tek somut şeye ulaşamadığımız için, hiçliğe doğru yol alıyoruz.

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Çok haklısın arkadaşım. Belki de; bu hayatın bize göre olmadığını anlayıp çekip gitmek istediğimizde; elimizdeki tek somut şeye ulaşamadığımız için, hiçliğe doğru yol alıyoruz.

Teşekkür ederim, özünü çok güzel anlamış ve çok güzel yorumlamışsın.. ve biz şimdi hiçliğe doğru yol alıyoruz..!

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
hayat bazen hiç bazen de herşey...canımız istediği zaman olmayalım istediği zamanda ölmeyelim diyoruz...aslında hiç birşey için değil hirbirşeyin değerini bile anlamadığımız için bocalıyoruz..."sanıyorum can sıkıntısı" diye atmışsın başlığını...hep canın sıkılsın o zaman:) iyi niyetli bi dilekti bu hiç uğruna değil...

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
hayat bazen hiç bazen de herşey...canımız istediği zaman olmayalım istediği zamanda ölmeyelim diyoruz...aslında hiç birşey için değil hirbirşeyin değerini bile anlamadığımız için bocalıyoruz..."sanıyorum can sıkıntısı" diye atmışsın başlığını...hep canın sıkılsın o zaman:) iyi niyetli bi dilekti bu hiç uğruna değil...

canımız istediği zaman mı olmayalım ölmeyelim, ya da ölelim olalım, hayatın getirdiğine göre mi, değer bilmediğimiz kesin, elimizdeki ile yetinmediğimiz, ama bir kesinimiz daha varsa o da başından beri elimizdeki ile yetinmemizin bize dayatılmaya çalışıldığı, daha fazlası için savaş vermememiz gerektiğinin dayatılması... umarım canım sıkılır değil, daha çok sıkılacak gibide görünüyor :))

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
aslında hayatın ne kadar degerli oldugunun farkındamıyız bilmiyorum nereye başımı çevirsem kimle konuşsam cansıkındısından şikayetci hayat bize çokmu yorucu gelmeye başladı acaba

" hiçbir zaman ölüm o kadar da kolay ve yakın olamadı..."aslında nefes almamız kadar ölüm bize yakın sadece farkında degiliz ...

tşkler..

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
canımız istediği zaman mı olmayalım ölmeyelim, ya da ölelim olalım, hayatın getirdiğine göre mi, değer bilmediğimiz kesin, elimizdeki ile yetinmediğimiz, ama bir kesinimiz daha varsa o da başından beri elimizdeki ile yetinmemizin bize dayatılmaya çalışıldığı, daha fazlası için savaş vermememiz gerektiğinin dayatılması... umarım canım sıkılır değil, daha çok sıkılacak gibide görünüyor :))

erdemirs gerçektende canın sıkılmış...hayat taaa küçükten başlatıyor insana yaptırımlarını, bazen uyuyoruz bazen baş kaldırıyoruz...herşeye rağmen bu dayatmalarda olsa güzel tarafından bakmak lazım değilmi...ya benide polyanna:angel: yaptın gece gece...sen sıkılma kimsenin sıkmasınada izin verme...yaşamak için yaşamak değil,yaşanmışlardan ders almak gerek dersi bıraktık hadi 3 günlük dünyada emek vermek gerek...hayattan zevk almak gerek...

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
erdemirs gerçektende canın sıkılmış...hayat taaa küçükten başlatıyor insana yaptırımlarını, bazen uyuyoruz bazen baş kaldırıyoruz...herşeye rağmen bu dayatmalarda olsa güzel tarafından bakmak lazım değilmi...ya benide polyanna:angel: yaptın gece gece...sen sıkılma kimsenin sıkmasınada izin verme...yaşamak için yaşamak değil,yaşanmışlardan ders almak gerek dersi bıraktık hadi 3 günlük dünyada emek vermek gerek...hayattan zevk almak gerek...

yok canım, hani böyle şeyler yazar söylerimde, kesinlikle böyle gezinen biri değilim :) inan sürekli gülmek, iyi tarafından bakmak ve hatta sıkılmış insanları teselli etmek arkadaşlar arasındaki yegane görevimdir :D en azından dış yapı itibari ile, bunlar sadece içte kalmış bastırılmış ama var olan şeyler :))

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
aslında hayatın ne kadar degerli oldugunun farkındamıyız bilmiyorum nereye başımı çevirsem kimle konuşsam cansıkındısından şikayetci hayat bize çokmu yorucu gelmeye başladı acaba

" hiçbir zaman ölüm o kadar da kolay ve yakın olamadı..."aslında nefes almamız kadar ölüm bize yakın sadece farkında degiliz ...

tşkler..

bence herhangi birşeyin bize yakın olabilmesi için, onu hissedebilmeliyiz, sahip olabilmeli, yönetebilmeliyiz.. inan ölüme karar vermek o kadar kolay değil ve çoğu zaman elimizde değil, ne zaman, nerde? işte bu yüzden uzak, ölüm bu yüzden zor belki...

tabii bu insanların bakış açılarına, yorumlarına göre değişecektir.. teşekkürler yorumun için..

Karaca Serin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Erdemir 'yönetebilmeliyiz' le devam eden cümlene katılmayanlar olacaktır. Bence yönetilecekse hayat yönetilmeli. Hayatın bizi yönetmesine izin verdiğimiz sürece bir detay olarak kalacağız veya öleceğiz. Mücadele etmek... Ama nasıl? Bence aşk olmalı müdür koltuğunda. O yönetmeli hayatı, beni, seni...Aşk bir sihirdir ve inan bana, hayattan daha kıymetlidir...

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
İnsanlar dünyaya geldiklerinde ellerindeki en büyük ve tek somut şey ölecekleriydi, ama hiçbir zaman ölüm o kadar da kolay ve yakın olamadı..."
NE yaşarsak yaşayalım her zaman bir yanımız EKSİK gidiyoruz bu dünyadan__paylaşım için sonsuz tşkrlr...