Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

saracoğulları kutu çalışmam

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
saracoğulları kutu çalışmam hakkında düşüncelerinizi almak isterim, logo bana ait değil.

fatma potak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalısma güzel fakat alışılmış bir adet var hep bordo kahverengi biraz daha iç açıcı renkler kullanılsa Çok daha hoş olacak.Çalışman icin tebrikler.

Symetric

🌱Yeni Üye🌱
Süper duruyor =) bitdiginden birtane paket bende isderim =)

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Süper duruyor =) bitdiginden birtane paket bende isderim =)

Teşekkürler yorumun için , gönlümden vermek geçer, ama söz veremem arkadaşım,yinede kesin konuşmayayım, öylebi olasılık olursa emin ol seninle irtibata geçerim

Symetric

🌱Yeni Üye🌱
Kusura bakma, özel mesaj gönderimi benim icin kapaliymis =)

O Yüzden burdan yaziyorum. Düsünmen yeterli. Allah razi olsun.

Zaten bende Sakka amacli yazmisdim =) Kutu lazim degil bana

ama gercekten cok güzel yapmissin ellerine saglik

byzed

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zulfikarfidanci.com
Sonu "Oğulları" ile biten markalar oldum olası bana antipatik ve itici gelmiştir, hele ki bu markalara logo yapmak genelde bir tasarımcıyı mesleğinden neredeyse soğutan bir yük olmuştur. Logo için söyleyecek hiç bir şey yok zira zaten ortada bir logo göremiyoruz :)
Pestil çok sevdiğim geleneksel bir tatlı, diyabet olmasam günde bir kilo yerim :)
Tasarım bence gayet başarılı fakat Fatma Potak'ın da renk konusunda ki yorumuna katılıyorum, yanlız rengin saplantı olarak değerlendirilmesine değil, benim renk konusundaki sıkıntım daha çok ürün ile karışıyor olmasından. Ürün koyu kahve tonlarında, zeminde bordo ve ürün etrafında renk yumuşayınca zemin de kahverengiye dönmüş, bu durumda zemin rengi ürün görselini saklamış. Önerim beyaz veya beyaza yakın tonlarda renkler, ya da koyu yeşil olabilir. Emeğine sağlık ve başarılar diliyorum.

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sonu "Oğulları" ile biten markalar oldum olası bana antipatik ve itici gelmiştir, hele ki bu markalara logo yapmak genelde bir tasarımcıyı mesleğinden neredeyse soğutan bir yük olmuştur. Logo için söyleyecek hiç bir şey yok zira zaten ortada bir logo göremiyoruz :)
Pestil çok sevdiğim geleneksel bir tatlı, diyabet olmasam günde bir kilo yerim :)
Tasarım bence gayet başarılı fakat Fatma Potak'ın da renk konusunda ki yorumuna katılıyorum, yanlız rengin saplantı olarak değerlendirilmesine değil, benim renk konusundaki sıkıntım daha çok ürün ile karışıyor olmasından. Ürün koyu kahve tonlarında, zeminde bordo ve ürün etrafında renk yumuşayınca zemin de kahverengiye dönmüş, bu durumda zemin rengi ürün görselini saklamış. Önerim beyaz veya beyaza yakın tonlarda renkler, ya da koyu yeşil olabilir. Emeğine sağlık ve başarılar diliyorum.

Yorum ve önerileriniz için Teşekkür Ederim, dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz
saygılar,

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com

Ben daha ne diyeyim.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Benim gibi süper olmuş diyebilrsiniz. Ellerinize sağlık ...