Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şarap etiketleri ön çalışma

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
lNFV3.jpg

Benzer konular

salieris

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sağdan ikinci çok hoşuma gitti umarım beğenirler. Ellerinize sağlık.

serhas58

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben en sağdaki çalışma diyorum çok hoşuma gitti eline emeğine sağlık

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
1. çalışma gayet güzel hem sade hem çok şık renk olarak emeğine sağlık ;)

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
başarılı çalışmalar1 ve3 hoşuma gidenler. kolay gelsin...

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
tasarımlar güzel göze hoş geliyor fakat şahsen gençliğimde sıkı bir şarap içicisi olarakdan :) şişenin üzerinde gördüğümde beni şaraba çeken herhangi bir etki yok.. alkollü içeceklerin bana göre tabiki ambalajında veya bu tür etiketlerinde bir hikaye olması gerekir, öyle bir hikayeki bu herkezde farklı etkiler uyandıran farklı hikayelere bölünmesi lazım... biliyorum cogunuza göre ne alaka ne yazdıgını bilmiyosun denilebilir ama bana göre bu böyle... orneğin hammaddeyi hasat zamanında yansıtabilirsin, yada üzüm bağını deniz ve gün batımlı bir manzaraya uyarlayabilrisin.. bu böyle gider, bakınca içindeki gibi dışı bir anda hayal dünyanı etkilemeli.. emeğinize sağlık :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
tasarımlar güzel göze hoş geliyor fakat şahsen gençliğimde sıkı bir şarap içicisi olarakdan :) şişenin üzerinde gördüğümde beni şaraba çeken herhangi bir etki yok.. alkollü içeceklerin bana göre tabiki ambalajında veya bu tür etiketlerinde bir hikaye olması gerekir, öyle bir hikayeki bu herkezde farklı etkiler uyandıran farklı hikayelere bölünmesi lazım... biliyorum cogunuza göre ne alaka ne yazdıgını bilmiyosun denilebilir ama bana göre bu böyle... orneğin hammaddeyi hasat zamanında yansıtabilirsin, yada üzüm bağını deniz ve gün batımlı bir manzaraya uyarlayabilrisin.. bu böyle gider, bakınca içindeki gibi dışı bir anda hayal dünyanı etkilemeli.. emeğinize sağlık :)

Sıkı bir şarap kullanıcısı olmadım ve haliyle anasona ilgim aileden :) ama merak ettim bahsettiğiniz tarzda birkaç çalışma ekler misiniz?

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net