Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sarköy MYO Sarap İlk Profesyönel Calışmam

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️

Eksiklermi görmem için eleştrilerinizi bekliyroum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
banner daki başlığın çizgilerin altında kalması iyi olmamış. onun dışında gayet iyi. emeğine sağlık!..

Son düzenleme:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
banner we araç kutusu çok kötü gözüküyor renklerde birbirine uymamış birbirinin dewamı gibi renkleri değiştirebilirsin yinede fena değil eline sağlık..

grafimel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renklendirmende sorun var. çok yapay bi görüntü olmuş iç açıcı değil.. bi uyum sorunu var gözü rahatsız edecek kadar hemde...

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Profesyönel değil o PROFESYONEL'dir ??? konu ile alakaası yok ama tavsiyen icin tskler...

renkller sarap konseptli olsun sitedim ama dediginiz gibi renk gecişlerini yapamadım o yuzden dediginiz gibi soldaki logo ile arkaplan rengi arasında uyumsuzluk ve gözü rahatsız eden yerler var....önerileriniz icin tskler biraz daha ugrasim belki daha iyisi cıkar ortaya

kEciSakaL

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.birkanbulut.com.tr
sol tarafta yapmış oldugun calısmanın üst tarafında kıvrım, alt tarafında dairesel motifler kullanmışsın ya, bence birinden birine karar verip onun üzerine yogunlaş ;) ya kıvrımsal, daha yumuşak hatlar olsun ya da dairesel ifadelere agırlık vererek teknolojik bir tasarım olsun. e tabii işin ucunda şarap olunca teknolojik olmamasından yanayım ben, kolay gelsin...

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
sol tarafta yapmış oldugun calısmanın üst tarafında kıvrım, alt tarafında dairesel motifler kullanmışsın ya, bence birinden birine karar verip onun üzerine yogunlaş ;) ya kıvrımsal, daha yumuşak hatlar olsun ya da dairesel ifadelere agırlık vererek teknolojik bir tasarım olsun. e tabii işin ucunda şarap olunca teknolojik olmamasından yanayım ben, kolay gelsin...

Eyvallah seni bir dedigini denicem bilgilendirici yorumlarınız icin tskler

talha_wm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
özellikle yan menüdeki (büyük puntolarla sarköy saray yazan yerde) üstteki motifi bozmuşsun yani çok kötü gözüküyor
bence yan tarafı direk kaldır
eline sağlık...

cds

🌱Yeni Üye🌱
yanlış anlamada PROFESYONEL bir çalışma değil bu........

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
yazım hatalarınız çok göze batıyor
metinleri komple kontrol edin derim yeni baştan

attrition

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence menyudakı, hatlar tam yukarıya kadar gitmesin.Birde aşağıda daireler vermisin ama grunge olmuş biraz.Yukarıda arkadaşın dediyi gibi ikisinden biri seç, ben de eski bi şey tercih ederdim.Sonra kullandığın brushların kalitesine dikkat et, çalış yüksek px olsun.

sevimsli

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sana birşey sormak istiyorum el_chancho arkadaşım lütfen bu sorucaklarımı öncelikle ne bir kabalık nede bir saygısızlık olarak algıla, konuyla alakasız olacak ama . Sadece merak konusudur ve aldığım eğitim ve tecrübeler gereği benim mantığım hep şu şekilde işlemektedir . Herkez profesyonel olduğu kendi branşında çok iyidir ve başka bir dala atladığında ister istemez profesyonel değil çıraklık statüsü için bile sıfırdan başlayıp çok yol katetmesi gerekmektedir . Ki bu sektörde kimse her konuda profesyonel olamıyor herkezin bir branşı var örneğin yazılımcı olan arkadaş tasarım yapamazken tasarımcıda yazılım yapamıyor vs... Seninde bir yazında şarap teknikeri olduğunu belirttiğini hatırlıyorum peki bu konunun profesyoneli iken tasarım konusunda niye çırak statüsüne oturma çabasındasın ? Bu senin için hobimidir acaba ? Paylaşımlarına bakarken bu soru hep aklıma geliyor senin için ....Gene söylüyorum yanlış yada kötü bir şey söylemek istemiyorum çünkü yeri geldiğinde şarap teknikeri olduğunu ortaya vurgularken çok rahatlıkla tasarım konularında yorum yapabiliyorsun ben yaptığın yorumlara yanlış yada doğruda demiyorum bu konuyuda karıştırmıyorum, amacım mukayese değil ancak birçok arkadaşımız bu bilgisayar sektörün farklı dallarında oldukları için branşımız tasarım değil bize düşmez bu işi yapanlara burakalım deyip çekiliyor ...? sadece merakımdır bu , cüretkar sorabilirim ama kasıt kişisellik olmadığı için olgun bir insan gibi sorumu makul karşılayacağını ve cevaplayacağını umuyorum .

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Sevimlisi yazında yanlış anlayacagım yada kötü niyet içeren bir yön bulamadım gayet medenice bir soru ve güzel bir yazı olmuş...öncelikle şunu belirtmek isterim vben grafiker,webmaster,reklamcı vb deilim.dedgin gibi şarap teknikeriyim...bunu sürekli olarak vurgulamamın nedeni ise photoshop un lisanslı bir yazılım oldugunu bilmeyip kendine webmasterım yada grafikerim diyen insanlara litife şeklinde deginmek aslında...neden çıraklık makanı duruken profesyonelin diyorsun sorusuna ise kendime profesyonel demiyuorum dememde cırakda deilim cunku hobi olarak yapıuorum bu işi profesyonellikten kastım yaptıgım sitenin ücretli bir host üzerinden yayın yapması yani bedava hostingler yerine :) neden yorum yapıorum tasarım konularında cunku araştırıyorum ögreniyorum ve elimden geldigince bunu insanlarla paylaşuıyorum :)

Saygılar