Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şaşkın Tavşan Ve Aydede Çocuk Kitabı

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Fonta laf etmeyiniz lütfen.. Biliyorum kötü ve amatör bir seçimdi.. :) Şimdi olsa böyle yapmazdım :).. Yorum yapmalısınız ama çok uğraşmıştım koymak istedim :)

sayfa001.jpg

sayfa002.jpg

sayfa003.jpg

sayfa004.jpg

sayfa005.jpg

sayfa006.jpg

sayfa007.jpg

sayfa008.jpg

sayfa009.jpg

sayfa010.jpg

sayfa011.jpg

sayfa012.jpg

sayfa013.jpg

sayfa014.jpg

sayfa015.jpg

sayfa016.jpg

sayfa017.jpg

Bu çalışmanın kaybolup gitmesini istemiyorum :) En altta inmiş itiraf ediyorum dikkat çekmek için yazıyorum! :D yukarı çıksın

Son düzenleme:

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Kötü olur mu hiç? Fontlara kimse bir şey demez bence century gothic olmazdı zaten :) ben çok sevdim. Ellerinize sağlık.

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Kötü olur mu hiç? Fontlara kimse bir şey demez bence century gothic olmazdı zaten :) ben çok sevdim. Ellerinize sağlık.

İçime su serptin teşşekür ederim :)

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

Düzelttimde ama düzeltmek yazıldığı zamanı değiştirmiyor ki onuda denedim ykarı çıkmadı :angel:

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
4. sayfayı 5. sayfaya bağlarken iki kez aynı kelimeyi yazmışsınız... yağdırdırıyorlar olmuş...

15. sayfada da yazılarınızda hatalar var... bunların dışında hoş olmuş... elinize sağlık...

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Keşke anlatım gücünüzü, yazım hatalarınızda da kullansaydınız.Bir çok yazım hatası mevcut.(Özellikle 10. ve 15.sayfada)

"Aydede" her nevi sevimli olsada; renk ve karekter bakımından diğerlerine göre basit kalmış.

Üzerinde daha dikkatli çalışırsanız daha iyi şeyler çıkabilir.

Baya zaman harcamışsınız, emeğinize sağlık

Kolay gelsin.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Keşke anlatım gücünüzü, yazım hatalarınızda da kullansaydınız.Bir çok yazım hatası mevcut.(Özellikle 10. ve 15.sayfada)

"Aydede" her nevi sevimli olsada; renk ve karekter bakımından diğerlerine göre basit kalmış.

Üzerinde daha dikkatli çalışırsanız daha iyi şeyler çıkabilir.

Baya zaman harcamışsınız, emeğinize sağlık

Kolay gelsin.

Aslında onları düzeltmiştimde 3 farklı şekilde kayıtlıydılar.. Rakamlar olanı buydu bende rakamlı olursa yorumlar daha kolay yapılır diye düşünerek bunu koydum ama bunu hataları düzeltmedenönce jpge çevirmişim sanırım.

Hilal'i çizemeyince kolaya kaçtım :) itiraf ediyorum :)

Teşekkürler..

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
bence de bu çalışma kaybolup gitmesin çünkü çok doğal.çizgiler,boyama tekniğin.çok beğendim

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık bence güzel olmuş çizmeye devam :)

delibadi

🌟Usta Tasarımcı🌟
resimler çok güzel eline sağlık

isaural

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten güzel olmuş eline sağlık senmi çizdin.