Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Satılık MacBook Pro 2.5 GHz. 17''

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mac_book.jpg

Arkadaşlar,
2 yıldır kullandığım 17'' lik MacBook Pro Laptop'umu model yenilediğim için satıyorum.
Hani derler ya az kullanılmış diye. Hayır, tam tersi. Her zerresine kadar kullanılmış, parasını onlarca defa çıkarmış bir bilgisayar.
2 yıl kadar önce Amerika'dan getirilmiştir. Son kasa tipinin bir önceki modelidir. İngilizce klavyedir. Türkçe karakter çıkartmalar yapıştırılarak klavye sorunu çözülebilir. Ben buna ihtiyaç da duymadım.
Aldığımda 250 GB olan hardiski 500 GB'a, 2 GB olan Ram'i de 4 GB'a yükselttim. 300 liralık bataryası da yeni değiştirilmiştir. Yoğun hızda çalışırken bataryası yaklaşık 2,5 saat dayanmaktadır.
CS5 kullanırken dahi makinanın kastığını görmedim. Sanıyorum bir 2-2,5 yıl daha sorun çıkarmadan kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

İstediğim fiyat 2.750 TL'dir. Fiyat konusunda öyle uçmadan kaçmadan makul bir rakam olduğunu düşündüğüm için pek pazarlık düşünmüyorum.

İlgilenenler özelden mesaj atarak ya da bu topikten cevap yazarak irtibata geçebilirler.

Model Name: MacBook Pro
Model Identifier: MacBookPro 4,1
Processor Name: Intel Core 2 Duo
Processor Speed: 2,5 GHz
Number Of Processors: 1
Total Number Of Cores: 2
L2 Cache: 6 MB
Memory: 4 GB
Bus Speed: 800 MHz
FireWire : 800 Mb/sec
Chipset Model: GeForce 8600M GT
VRAM (Total): 512 MB
Resolution: 1680 x 1050
Hard Disk : 500 GB SATA

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
Fiyata içindeki tasarımlar da dahil mi? :)

Şaka bir yana, İhtiyacım var da. Param yok bu ara :)
Param olsa gerçekten düşünmezdim bile.
Alana hayırlı olsun şimdiden.