Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Satılık Maxima Dijital Baskı Makinesi 3.20lik konica minolta baskı kafaları

LeventDijital

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba,
4.5 ay kullandığımız dijital baskı makinesini satıyoruz. İş ve şehir değişikliğinden dolayı. Hala garantisi devam etmektedir. Sıfırdan farksızdır. Yanında malzeme ve
sıfır UPS ve Bilgisayarıyla beraber. Fiyatımız 26.000$dır.
Bana mesajla ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla,

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
nasip olursa talibim size nasıl ulaşabilirim

**************************** lütfen ulaşırmısınız

merhaba paylaşım için çok teşekkürler. tek takıldığım yer harita oldu. o kısmını nasıl ayarlıyoruz?

tamamdır jquery.gmap.min dosyasındaki koordinatları değiştirdim oda çalıştı ;)

ERTUNCTUNC

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blackink.com.tr
Forum kuralları

**************************** lütfen ulaşırmısınız

Herhangi bir kişinin veya kullanıcının kendisine ait kişisel bilgilerini (isim soy isim, adres, tel no, m a i l adresi vb.), Kredi kartı (cc) bilgileri vermek, özel mesajla dağıtmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır.

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Herhangi bir kişinin veya kullanıcının kendisine ait kişisel bilgilerini (isim soy isim, adres, tel no, m a i l adresi vb.), Kredi kartı (cc) bilgileri vermek, özel mesajla dağıtmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır.

mail adreslerine gösterdiğiniz hassasiyeti site içinde mesaj bölümünde reklam veren firmalarada göstermenizi rica ediyorum...

Sırf bu mesajlar yüzünden siteye ücreti karşılığı verdiğimiz reklamları durdurduk..

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
mail adreslerine gösterdiğiniz hassasiyeti site içinde mesaj bölümünde reklam veren firmalarada göstermenizi rica ediyorum...

Sırf bu mesajlar yüzünden siteye ücreti karşılığı verdiğimiz reklamları durdurduk..

Sizin rahatsız olduğunuz konulardan bizlerde çok rahatsız durumdayız. Bu durumun önüne nasıl geçebiliriz ? Biz kontrolü yeterince elimizden geldiğince sıkı tutuyoruz. Hepimiz kullanıyoruz bu siteyi. Böyle reklam içerikli konu yada mesajları gördüğünüzde ihbar butonunu kullanırsanız ben yada diğer yönetici arkadaşlarımız en hızlı şekilde konuyu inceler ve kurallar gereğince ne gerekiyorsa yapar emin olun.