Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Satılık Roland CX-24 folyo kesim makinası

graffiti46

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar.
Roland CX-24 folyo kesim makinam satılıktır.60cm kesim alanı vardır,LCD ekrandır.Made in Japan.kesim halısı sıfır ve orijinal olarak yeni takılmıştır,bıçağıda yenidir.çalışmayan düğmesi yada bir fonksiyonu yoktur,sıfırdan farksız ve çok temiz bir cihazdır.Bilindiği üzere Corel Draw vb. programlardan direkt kesme özelliği mevcuttur.bağlantı kabloları ve bilgisayar için ek olarak 3 mt.uzatma kablosuda verilecektir.Yurtdışından özel olarak getirtmiştim,çok az kullanıldı.
istediğim fiyat 2500 TL'dir.cihazı istanbul avrupa yakasında görmeniz mümkün olacaktır.bilgi ve ulaşım için özel mesajdan bana ulaşabilirsiniz.
istenmesi durumunda geldiğinizde folyo kesip,testini yapmanız ve gönül rahatlığıyla satın almanız mümkündür.
iyi günler..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...

1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Satış sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Yayınlayacağınız satılık ilanlarında satışa sunulan ürünün güncel bir fotoğrafı olması ürüne ilgiyi arttırır.
  3. Mesajların içeriğinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Alıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  4. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, satış tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  5. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  6. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  7. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan başlıklarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  8. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

webmanager

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm,

getirteli ne kadar oldu,

tisortdeposu @ hotmail.com eklerseniz sevinirim....

graffiti46

🌱Yeni Üye🌱
cihazı 2009 yılı başında getirttim.işlerimizden dolayı bir ara satmaktan vazgeçtik fakat şu an satışa tekrar sunuldu ve fiyatını 2250 TL'ye çektim.bu fiyata ve temizlikte açıkcası dosta gidecek bir üründür.sanırım ilanlarda artık iletişim bilgilerininde eklenmesi gerekiyor.
bilgi için bana 0533 294 02 09 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
plotter cihazımın kendine ait resmini aşağıda görmeniz mümkündür.saygılar..

sany0538.jpg

graffiti46

🌱Yeni Üye🌱
cihaz satılmıştır,başlık kilitlenebilir,ilginize teşekkür ederim..

setire

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
selam satılık roland 60 lık kesici varsa ararmısınız.. 0537 526 01 97