Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Satılık Sıfır Ayarında Kablosuz Wacom Intuous Pro (Large) - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Satılık Sıfır Ayarında Kablosuz Wacom Intuous Pro (Large)

Marka / Model: Wacom Intuos Pro

Fiyat: 1450

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Merhabalar,

Large boy intuous pro tabletimi satıyorum. Tableti bu yılın başlarında ispanyadan aldım. Tableti PC ye bağlayıp 5 yada 6 defa rütuş işlemlerinde kullandım. Toplam kullanım süresini toplasam belki 20 saat bile etmez. İşim artık genel olarak 3D üzerine dönüştüğünden artık kullanma şansım olmuyor. Ayrıca masamda 2 adet monitör ve bir adet iMac var ve tablet masama sığmıyor. Bu nedenle satmayı istiyorum. Ayrıca tasarım benim için artık ikinci meslek halini aldı eskisi kadar uğraşamıyorum artık.

Genel olarak tablet sıfır denecek kadar temiz. Tabletin aktif kullanım alanında kılcal çizikler dahi yok. Sadece sol kısımda tuşlarında olduğu yerlerde minik kılcal çizikler var onunda sebebi kullanıcı hatasından değil. Bilen bilir Wacom tabletlerinde kauçuk tarzı bi malzeme kullanıyor, bu kısımda bırakın sert bir cisim, parmağınız uzun süre durduğunda bile minik çizikler oluşabiliyor (Wacomun neden böyle bir malzeme kullandığı konusunda hiç bir fikrim yok benimde)

Full kutusu ve aparatları yanında verilecektir sapasağlam. Kutusunun dış yüzeyinde fotoğrafta da görebileceğiniz gibi ufak bi yırtık oluştu. O da seyahat sırasında oluştu, iç kutuda hiç bir sorun yok.

Kalem, kalem standı, kalem uçları, wireless adaptör ve kablosu. Başka da bişeyi yok zaten :)
Yurtdışından alındığı için garantisi yoktur. Ya da uluslararası garantisi varsa da ben bilmiyorum :)

Teknik özellikleri aşağıda ki gibidir.

Tableti istanbul içi, test ederek elden teslim alabilirsiniz. İstanbul dışına gönderimlerde ya GET açılır (GET masrafları alıcıya aittir) yada kapıda ödeme yöntemi ile gönderim sağlanabilir.

Ürün Türkiye de 1800-1900 TL civarında satılıyor. Kampanyalar ile daha ucuza satıldığı oluyor ancak benim baz aldığım fiyat piyasa fiyatı. O yüzden "şurada şu kadar" diye mesajlara pek hoş cevaplar vermiyorum, bilginiz olsun. Ortalama 400 liralık bir fark, az kullanılmış, ikinci el bir ürün için yeterli. Zaten bu fiyata satıyor olmamın sebebi ikinci el oluşunun yanı sıra garantisi olmayışı. Ürün gerçekten sıfır sayılabilecek durumda. Buyrun gelin görün.

Özel mesaj ile irtibat kurabilirsiniz.

Model PTH-851-ENES
Fiziksel Boyutlar
487 x 318 x 12 mm
19.2 x 12.5 x 0.5 in
Ağırlık 1800gr
Aktif Alan Pen: 325 x 203 mm / 12.8 x 8.0 in
Touch: 299 x 190 mm / 11.8 x 7.5 in
Renk Siyah
Çoklu Dokunmatik Var
Kalem Grip Pen ( KP-501E-01C)
Kalem Hassasiyeti 2048 seviye (çizme ve silme seviyesi)
Kalem Standı Var
Çözünürlük 5080 lpi
Expresskeys 8 özelleştirilebilir tuş
Dokunmatik daire Var (4 fonksiyon)
Bağlantı Şekli USB Kablo ile
Kablosuz
Kablosuz Bağlantı Var
Sistem gereksinimi USB port, internet connection
Windows 8, Windows®7 SP1 or Windows® Vista SP2
Mac OS X 10.6.8 or later (Intel® processor)
Garanti 2 Yıl
İçindekiler
Intuos Pro Large pen tablet
Wacom Grip Pen
Kalem standı+ 10 adet kalem ucu, sökme aparatı
2 m (6.6 ft) USB cable
Yükleme CD'si
Kullanım Klavuzu
Kalem Uçları 10 nibs : 5 standard, 1 flex, 1 stroke nib, and 3 felt

E-posta: mehmetrecepozdemir@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...