Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Savaş Bir Sanatsa En İyi Sanatçı Türkler

Benzer konular

designed by ofa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Paylaşım için teşekkürler volkan ellerine sağlık gerçekten güzel resimler.Konu başlığınıda beğendim.Türkler ezelden beridir belkide en iyi savaşçılardı ve hep de öyle olacak.Yalnız aklıma gelmişken Söyleyeyim bence Çok harika bir savaş Filmini hakediyoruz.küçük toplulukların bile çok mükemmel fillmleri yapılıyorken bizim Köklü Dünyanın en büyük imparatorluğu en iyi filmi hakediyor diye düşünüyorum bu da benim içimde bir ukde kalmıştı onuda söylemek istedim...

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tşkler ofa. düşüncelerini bizimle paylaştıgın ıcın gerçekten haklısın.filim var ama yabancılkadar değişik ve canlı yapamıyoruz.bunun nedenı tarıhımızı herkez bılıyo amma onem vermemek olabılır mı ?

benım dusuncem en azından bu..

selo37

🏆Pro Tasarımcı🏆
Harika resimlermiş, bende arşivime aldım. Emeğine sağlık, teşekkür ederim.

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçekten en cok onemli bir tarihimiz var ama göruyorum kı burdada onem verılmıyor galıba yanı ne bır resım nede yorum tam ilgilenmıyor bundan açıkcası memnun değilim arkadaşlar daha ne resımler var ama hiç birini göremıyorum nedense sadece benım koyduklarım bu msj dan sonra yazanlara tşkler ederım şimdiden...herkeze başarılar..

albunea

🌱Yeni Üye🌱
çok güsel fakat ressamı kim bu resimlerin öğrenebilirmiyim

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fikret Onat, bunlardan bır kaçını M.Toprak da bırkaçını..

Ying-Yang-Efe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
turkler hukumran senfonı dıe rpg bı oyun cıkartıo burdakı atlı adamda o karakterlere benzemıs o oyundada yenıcerı fln var paylasım ıcın saol :)

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben teşekür ederim yorum için ilgin için...

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
SavaŞ Bİr Sanatsa En İyİ SanatÇI TÜrkler bu başlıkta begenmedigim bir kısım var konu sanat ise savası lıyo isen turkleri vurgulamaya calısyosun ama savaş sanat olamaz olsa idi ulkemizde iç savasın turkun turku öldürmesi gibi bir sorun cıkar adama bişi diemez hale gelirdik savaşıyorum cunku sanat yapıyorum deme hakkı olurdu o yuzden o baslık guzel degil bence ama turk sanatına bişi diyemem yapılan resimler yani dört dörtlük bir eser cıkartan turk sanatcılarımız var..

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu sızın yaklaşımınız sımdı sanat yapıyorum dıye baba oğula savas açamaz ya o turklere ait düşmanlara karşı yapılan bır sanat dır.bende boyle dusunuyorum sızınkınede saygı gosterıyorum tabıkı de.teşekürler yorumun ıcın..

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Paylaşım İçin Teşekkürler Gerçekten Etkileyici Resimler...

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
arkadaşlar işte sorun burda biz pkk ile savaşmıyoruz onların ayaklanmasına karşı kendimizi koruyoruz savaşmak sanattır gerçekten savaş bağımsızlığı ispat etmiş bayrağı ve toprakları halkı olan yasal bir ülkenin düzenli ordular arasında yapılır savaş kurallarına uygun olarak yapılır pkk ordu değil onlar gerilla teşekkür ederim

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hepside harika...
Bu güsel resimleri bizimle paylaştıgın için teşekkür ederiz.

deepfreezee

🌱Yeni Üye🌱
Paylaşım için teşekkürler volkan ellerine sağlık gerçekten güzel resimler.Konu başlığınıda beğendim.Türkler ezelden beridir belkide en iyi savaşçılardı ve hep de öyle olacak.Yalnız aklıma gelmişken Söyleyeyim bence Çok harika bir savaş Filmini hakediyoruz.küçük toplulukların bile çok mükemmel fillmleri yapılıyorken bizim Köklü Dünyanın en büyük imparatorluğu en iyi filmi hakediyor diye düşünüyorum bu da benim içimde bir ukde kalmıştı onuda söylemek istedim...

çok haklı olduğunu söylemeden edemeyeceğim bizim tarihimizde ne önemsenmiş ki geleceğimizinde pek önemsendiğini düşünmüyorum