Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Saw IV

grafikher

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba sizlere testerenin yorumunu yapmak istedim .

Bence görsel olarak güzeldi ama senaryoyu çok zorladıkları için son 10 dakikada kopunca iplerin ucu havada asılı kalınca hiç tadı kalmıyor .Bu bakımdan en tutatlı ve kurgusu en iyi olan serinin 1 ve 3 . filmleridir diye düşünüyorum 2 de o kadar iyi değildi 1in gölgesinde kaldığı için . ama Ben serinin 3. filmini gelecek ile geçmişi birleştirirme de senaryo başarısından dolayı serinin en iyi filmi olarak değerlendiriyorum . Bence saw4 e gideceğinize paranızı saklayın birkaç ay sonra 1408 in vcd si çıkar , onu alıp izleyin bence saw 4 ten daha değerli filmdi , ileride kült film olarak sinama tarihinde kalacağına inanıyorum .

Benzer konular

kiwanch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kivancpehlivan.com
seri filmlerinde bence şöyledir.

1.film unutulmaz ne yapılırsa yapılsın en iyisidir.
2.film muhtemelen 1den den kötüdür yada 1in gölgesinde kalır.
3.film 1den kötü olmasına rağmen 2.den iyi olduğundan seyirci az da olsa tatmin olur.
4.film ya tamam ya devam maçıdır :D

testere'nin her serisini severek izledim 1in üzerine yoktu tabi 2de güzeldi ama 3ü pek beğenmedim açıkçası. bakalım 4 ü izleyemedim daha en kısa zamanda inş. :)

grafiker adayı

🌱Yeni Üye🌱
serinin tamamı süper bence testere 5 te 31 ekim 2008 de vizyona gircekmiş:))
heyecanla bekliyorum..

UndeaD

🌱Yeni Üye🌱
benim çok hoşuma gitti çok sürükleyiciydi bence ;) ama testere 4 ün devamı gelir diye düşünüyorum

akifim

🌱Yeni Üye🌱
testere serisi izlediğim en iyi filmlerden biriydi 2.nin biraz golgede kaldıgı konusana bende katlıyourm ama 4. film muhteşemdi ve 5.sinide heycanla bekliyorum.
1408'e gelince evet iyi filmdi ama çoğu filmde olan sonunu baglama sorunu vardı sonu çok basitti.

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
saw 3 gayet iyiydi bana kalırsa ..orda da btmeliydi..

photoshop_Ö_F

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben o filme yemekten sonra gittim ve çok kötü oomuş zaten beni kan tutuo..bide korku filmlerine bayılıorum ben beğendim o filmi:))

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Tam olarak izlemedim hiçbirini, sadece birinciye bölük pörçük bakmıştım.

Anlamadım ben ondan bişi :p ne anlatmak istiyorlar ki o filmde?

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Testerenin en etkileyici we en iyisiydi bence.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
testere en favori filmimdir.her bölümü bir öncekinden daha kanlı ve psikopat oluyo:D1408de izledm ama sonu saçmaydı bence.

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Sabırsızlıkla bekleyin SAW V geliyor.Çok çarpıcı ,kanlı ,vahşet dolu sahneleriyle...

hackmemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya ben bunu üçüncüsüne gittim.iğrenç abi.bakamadım ki zaten.kes doğra böyle film mi olur

posthumous fame

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence ilk iki film çekimlerinde alınan yorumlara göre üç ve dört'te daha fazla kan kullandılar

kullanılan zekaya hayran kaldığımı söyleyebilirim ama film için

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
ben gittim 5e büyük bir hayal kırıklığı yaşadım.çok fanatiği olduğum bir filmdir.bütn seriyi izledm ama bu saçmaydı.yani film tutuluyo diye uzatıyolar nerden nereye bağlayacaklarını şaşrdılar 4deki oyuncuyu 2ye kadar bağladılar.gelçi öyle bir bağlıki film seriye hayret ediyorm nası yapmışlar filmi.