Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sayfanın background u na farklı temalar nasıl yüklenir?

dddnnnsss

🌟Usta Tasarımcı🌟
Corelde bir sayfanın arkaplanına değişik göze batmayacak desenler yüklemek istiyorum.Bunu yaparkende dolgulardaki basit dolguları kullanmak istiyorum ama sayfanın arkaplanına yüklenecek şeyler çok sınırlı, ya düz renk verilir yada bitmap resim yüklenir.Ama elimde resimler yok ve ben bunu corelin dolgularındaki dolguları kullanmak istiyorum nası yaparım?

infoask

🏅Acemi Tasarımcı🏅
google ye gir

grafikler (görseller) bölünde şunları ara

1600x1200 soft light ya da 1600x1200 soft texture ya da

soft colour, rainbow colour, rainbow palette

böyle şeyler

pebble%20G02.jpg

musdi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mshekim.com
Corelde bir sayfanın arkaplanına değişik göze batmayacak desenler yüklemek istiyorum.Bunu yaparkende dolgulardaki basit dolguları kullanmak istiyorum ama sayfanın arkaplanına yüklenecek şeyler çok sınırlı, ya düz renk verilir yada bitmap resim yüklenir.Ama elimde resimler yok ve ben bunu corelin dolgularındaki dolguları kullanmak istiyorum nası yaparım?

ister resim ister corel'in dolgularını kullanın, yapacağınız gayet basit.

Layout / Page background'a giriyorsunuz. düz bir renk girmek istiyorsanız solid bölümünü aktif hale getirerek istediğiniz rengi veriyorsunuz. Eğer resim kullanmak istiyorsanız, bitmap'ı aktif hale getiriyorsunuz. Ve kullanmak istediğiniz resmin linkini işaretliyorsunuz.

Corel'in içindeki dolguları kullanmak istiyorsanız kullanmak istediğiniz sayfa ebadında bir dikdörtgenin içinde dolguyu yerleştirerek onu bir yere kaydedin, page background'da bitmap'ı işaretledikten sonra da o resmi linkleyin...

İyi çalışmalar...

dddnnnsss

🌟Usta Tasarımcı🌟
cevaplarınız için teşekkürler sağolun.