Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

SDÜ Konferans Afişi Çalışması (yorumlarınız için teşekkürler)

ugurbilgin

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, ekli çalışma SDÜ de yapılacak bir konferans için tasarlanmştır. A3 boyutunda ve sadece kampüs içi kullanım ve dijital baskı düşünülerek hazırlanmıştır. değerlendirmeleriniz için teşekkürler. huzurlu günler dileği ile...

ofke1se9.jpg

ekli çalışma SDÜ de yapılacak bir konferans için alternatif olarak tasarlanmştır. A3 boyutunda ve sadece kampüs içi kullanım ve dijital baskı düşünülerek hazırlanmıştır. değerlendirmeleriniz için teşekkürler.

ofke2ea6.jpg

...

Benzer konular

ilter

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
font seçimlerin ve renk uyumları çok güzel. yanlız 2. çalışmadaki sol tarafta bulunan konferans yazısı başetmeyi tamalamak için yazılmış gibi okunabilir. konferans yazısı farklı biryerde kullanıla bilirdi. küçük bir detay genel anlamlı güzel bir çalışma ellerine emeğine sağlık.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
hoş çalışmalar neden siyah-kırmızı çalıştın sadece

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
bence budur,güzel ,amaca uygun, sade tebrikler :)

ugurbilgin

🌱Yeni Üye🌱
Ynt: neden siyah-kırmızı ?

merhabalar tekrar, öncelikle değerlendirmeler için içtenlikle tekrar teşekkür ediyorum. afiş çalışması sadece tek renk yapılmalıydı ve baskıda çok renk kullanılamama sorunu vardı. ünv içi bir sorun sanıyorum. ben de renk çeşitlemesi yapmadan siyah zeminde kırmızının daha doğru olacağını düşündüm. sanırım öfkenin olumsuzluğunu siyahla ve öfkenin psikolojisini de kırmızı ile yansıtmak istediğimden.

almy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikiside güzel olmuş. birinci afişte yazılara çok hafif gölge verirsen daha hoş durabilir..
ikinci afişte ise sinirli olan çocuk yerine üniversite yaşıtlarında bir öfkeli insan koysan daha iyi olabilirdi.

cagrinho

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel, tebrikler

Henüz yeni başladım, çok da hevesliyim.. Bakalım ben de bu kadar başarılı çalışmalar yapabilecek miyim

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
ewet çok güzel çalışmalar diğeecek biişii yok emegine saglık

Haşondura

🌱Yeni Üye🌱
guzel calısmlar, ılk calısmayı daha cok begendım,
yalnız ıkı numaralı calısma "Kısa olsun, Bizim olsun" sloganlı kısa film afişi temasının aynısı mı? yoksa sadece bana mı oyle geldı?

ugurbilgin

🌱Yeni Üye🌱
Ynt: Film Afişi?

merhabalar, ilginiz için teşekkür ediyorum, 2.çalışma sözünü ettiğiniz film afişinden uyarlamadır. alternatif olarak yapmıştım ve surf yaparken gözüme takılmıştı. ancak benzer tasarımların kısa süreli anlatımlarda daha işlevsel olduğunu düşünüyorum.

diderot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk afis seni amacına ulastırır bence.. gayet güzel ve carpıcı.. basarılar.. emeğine sağlık.. grafik dolu günler..

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ikiside güzel fakat seçim yapmak zorunda olsam 2. seçerdim.. 1 .ye göre daha bir derli toplu dah bir anlaşılır, bütün olarak duruyor..çalışmalarının devamını diliorum..