Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şekersoy Yumurta Etiketi

masreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar şekersoy için hazırladığım yumurta etiketi için yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

yumurta.jpg

Benzer konular

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel ama biraz daha uğraşmalısın bence yumurtaları ve sepeti biraz daha yukarı al çok az, azda büyüt göze batsın arka zemin biraz açsan daha iyi olur koyu düşmüş zemin için çiftlik resmi öneririm böle yürüyen çanlı tavuklar ola bilir yumurtanın taze günlük olduğu izlenimi verir. eline sağlık amacına uygun bir çalışma.

merhabadünyalı

🌱Yeni Üye🌱
renkler uyumsuz geldi bana.Bildiğimiz klişe yumurta etiketi olmuş.Renkleri değiştirebilirsin.Mavi ve kırmızı çok profesyonelce yapılmadığı zaman çok göze batabiliyor.Ve yumurtaların açısı onları emanet tutmuş.Oturmamış

masreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel ama biraz daha uğraşmalısın bence yumurtaları ve sepeti biraz daha yukarı al çok az, azda büyüt göze batsın arka zemin biraz açsan daha iyi olur koyu düşmüş zemin için çiftlik resmi öneririm böle yürüyen çanlı tavuklar ola bilir yumurtanın taze günlük olduğu izlenimi verir. eline sağlık amacına uygun bir çalışma.

yapıcı eleştirin için öncellikle teşekkür etmek isterim

söylediklerinin tamamına katılıyorum sadece çiftlik resmi kısmı hariç. Yumurtacılar genelde çalışmalarında tavuk, civciv gibi resimleri istemiyorlar. Dediğinin aksine tazeliği değil bayatlığı gösterirmiş o şekilde lanse edermiş.

yinede tşk..

masreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler uyumsuz geldi bana.Bildiğimiz klişe yumurta etiketi olmuş.Renkleri değiştirebilirsin.Mavi ve kırmızı çok profesyonelce yapılmadığı zaman çok göze batabiliyor.Ve yumurtaların açısı onları emanet tutmuş.Oturmamış

eleştirilerin için tşk.

ancak ne yapmam gerektiği konusunda YAPICI ELEŞTİRİ yapmanı bekliyorum..