Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
Selam Arkadaşlar benim bir arkadaşım var... benden ingilizce fontlarını türkçeye çevirmek için bir proğram istedi bende bende yok dedim...

Sizden Böyle Bir Proğram varsa bana da lazım yardımcı olabilirmisiniz

Benzer konular

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşın istediği sanırım ingilizce fontları türkçeye çevirme.
ben hiç duymadım..

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bende var. Adı fontfind. Ama bu programın özelliği türkçe desteği olan ama türkçe yazmayan fontları türkçeleştirmek. Kötü tarafı türkçe tabanı olmayan fontu XP de özellikle türkçeleştirmeye kalkarsan hepsini arial yapıyor ve format atmadan düzeltemiyorsun. :D:D Çok can sıkıcı. Bir diğer yolda fontlab gibi programlarla ingilizce fontları açıp teker teker türkçelerini yapman lazım. Oda uzun ve zahmet isteyen bir iş

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
Bende var. Adı fontfind. Ama bu programın özelliği türkçe desteği olan ama türkçe yazmayan fontları türkçeleştirmek. Kötü tarafı türkçe tabanı olmayan fontu XP de özellikle türkçeleştirmeye kalkarsan hepsini arial yapıyor ve format atmadan düzeltemiyorsun. :D:D Çok can sıkıcı. Bir diğer yolda fontlab gibi programlarla ingilizce fontları açıp teker teker türkçelerini yapman lazım. Oda uzun ve zahmet isteyen bir iş

teşekkürler bende teker teker çevirmeye razıyım nerden ulaşabilirim "fontlab"a????

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
a bak bende arıyom cracklisini ama bulamadım. Bakalım bulursam eklerim

05ayhan

🌱Yeni Üye🌱
ya bana cok fon lazım ben de adobe pathos programnı war ama dfon yok :(

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Selam Arkadaşlar benim bir arkadaşım var... benden ingilizce fontlarını türkçeye çevirmek için bir proğram istedi bende bende yok dedim...

Sizden Böyle Bir Proğram varsa bana da lazım yardımcı olabilirmisiniz

var. googlede -fontcreator-yaz arat.Fontcreator türkçede olmayan harflari yapmak için bire bir. isterseniz kendi fontunuzu kendiniz yapabilirsiniz.mevcut fontlarda düzenleme yapabilirsiniz.

kapitano77

🌱Yeni Üye🌱
PopChar version3.4 indir ve kullan.Tüm fontlara türkce karakterler entegre ediyor. Fontlari Türkcelestirme gibi bir hayli zor bir isten kurtulursun.*selamlar. kapitano

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
slm meslektaşım
font yapma programı var ama 30 günlük fontcreator 5,0 indirip kullanabilirsiniz
ben kullandım gerçekten zor ama işe yaradı

CihatKisa

🌱Yeni Üye🌱
Tam olarak nasıl bir program arıyorsunuz? bu konu google'da çok üst sırada görünüyor. Sizin aradığınızı arayan diğer kullanıcılarda yararlanabilsinler.

alobar-pan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
var. googlede -fontcreator-yaz arat.Fontcreator türkçede olmayan harflari yapmak için bire bir. isterseniz kendi fontunuzu kendiniz yapabilirsiniz.mevcut fontlarda düzenleme yapabilirsiniz.

ben fontcreatoru yükledim kurdum, türkçe karakterleri yarattım, yarattıpım karakterleri mapledim. programda doğru olarak görünüyor preview penceresinde. fakat gel gör ki; save ettiğimde herhangi bir değişiklik yok. ne yapmam lazım bileniniz var mıdır ??

beyazajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
popchar'ı ben yükledim - fontları türkçeleştiremiyorsun sadece klavyede bulunmayan karakterleri felan buluyorsun veyahut şööle açıklayayım o font un hali hazırda mevcut olan tüm sembollerini görebiliyorsun
bunu zaten corelin insert character i veyahut her pc de, sistem araçlarında bulunan (karakter eşlem)'den bulabilirsin

beyazajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar FontCreator programını yükledim denedim çok güzel fakat trial versiyonunu kurdum.. o kadar fonları düzelttim fakat trial olduğu için kaydetmiyor :D
bilginize

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben FONT CREATOR 6.0 Kullanıyorum pratik ve kolay tavsiye ederim