Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sembolajans-logo calısmaları

msburak

🌱Yeni Üye🌱
ustatlar ben bi ajans sitesi acıyorum onun içinde devamlı kullanacagım bi logo istedim bu logoyu yaptım ama pek içime sinmedi.sizdende bir iki örnek gelirse cok memnun olurum.herkese kolay gelsin.

buda2.si

Son düzenleme:

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
logolar güzel özellikle ikincisini beğendim geçişler ve renkler güzel

haliluzun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikincisi üzerinde oynama yap yanyana durmasın... geliştirmelisin...

Faro

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2 fena değil ama daha i olabilir zamanım olsa sana yaprdım bitane ama şu an yoğunum ama istersen ilerleyen zamanda sana bi örnek yapabilirim :)

sovale80

🌟Usta Tasarımcı🌟
2.si güzel ama bazý arkadaslarýmýzýn dediði gibi býrkac tane ekleme yapsan iyi olur..:)

flyman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben 1 numara diyorum tabi yazı hariç :) eline sağlık

dmtsign

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, yapılacak cok eleştiri olabilir tabi bu calısmalara ama hemen hemen herkesin begendigi 2. calısma ile ilgili acil bir yorumum var benim. Aynı problemi cok fazla yasadıgım ve ders aldıgım için sizi de ikaz etmeyi bir borc bilirim. Eger ikinci logoyu kullanmaya baslarsanız bir süre sonra ajansınızı arayan yeni müşterileriniz mutlaka söyle acacaklar telefonu: "Alo, SA Ajans mı orası?" ve bu böyle sürüp gidecek emin olun...cok sinir bozucu bir boyuta ulasabiliyor sonunda bu durum. ilk calısmanın amblemini begenmekle birlikte aslında bir ajans için cok sert bir biçim olarak görüyorum. yinede kapalı bir alandan tek cıkıs yolu'nun oldugunu hissettirmesi bilmem ne anlama gelmektedir.

İyi calısmalar dilerim.

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Valla 2side guzel aslında ama... logo olarak 1. derım 2. basit ama guzel cunku hiç beklemedıgınız bı anda tasarım ne kdr guzel olursa olsun sadeliktn yana hiçbirimizin beğenmedıgı logoları tercih ediyolar çoğu insanlar....

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Devrik bi cümle oldu ama SA ajansa Katılıyorum Sa dan ibaret ajans yazdım diceksınız ama oraya... Bu seferde S ajans olucak... ;)

grapher37

🌱Yeni Üye🌱
evt katılıyorum yazısız logonuz 10 numara

azap0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence A biraz daha büyük dursa s den daha hoş olabilir