Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Seo hakkkında herşey-seo görsel anlatım

fcomert2

🌱Yeni Üye🌱
Benim orta seviye webmaster bilgim var. Seo yu öğrenebilmek için webmaster sitelerinden bulduğum Seocuların çoğu izleyeceğiniz videodaki bilgileri anlattılar ve en düşük 25tl danışmanlık ücreti ödedim. Toplamda 100 tl civarında maliyetim oldu. Ama artık para ödemenize gerek kalmadı SEO Hakkında merak edilen soruların yanıtı bu eğitim videolarında.trust rank, trust rank nedir, seo teknikleri google,seo teknikleri alexa, seo teknikleri blog, arama motoru teknikleri, trust rank hakkında genel bilgiler, domain önemi gibi … vs. vs. yaklaşık 100 adet video.. Artık Seo hakkında bilgi sahibi olun ve seo yu öğrenmek için cebinize yazık etmeyin..

İçindekiler:

Neden SEO?
Arama Motorları Nasıl Çalışır?
Dizin Nedir ve Önemi Nedir?
Web Siteniz Nasıl Olmalı?
Sayfanızı Kolay Tanımlanabilir Alanlara Bölün
Tıklanabilir Yazı ve Düğmeler
Gürültü Seviyesini Azaltın

Karmaşadan Kurtulun
Ziyaretçilerinize Nerede Olduklarını Açıkça Belirtin
Amacınız Nedir ve Nasıl Pazarlamalısınız?
Web Siteniz Nasıl İndekslenir?
Web Sitenizin Değerini PageRank ile Ölçün
Hızlı İndekslenme Nasıl Gerçekleşir?
Site Haritası ile İndekslenmeyi Kolaylaştırın
Web Siteniz Nasıl Banlanır!
Gizli Metin
Kayıt Yöntemleri
Uzun Giriş Sayfaları
Bedava Bağlantılar
Yükselmek, İyi Yerlere Gelmek İçin Gerekenler
En Önemli Unsur: İçerik
Back-Link ve Önemi Nedir?
Doğru Anahtar Kelime (Keywords) Nasıl Seçilir?
Alan Adı (Domain) Seçimi Nasıl Yapılır?
Programlama, Tasarım ve CSS
W3C Nedir?
İçerik Yönetim Sistemleri Web 2.0 ve SEO
İnternette Başarılı Olmak - Son Söz

İŞTE LİNK:

https://hotfile.com/dl/82915886/3911388/seo_egitimi.zip.html

plevneli

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok güzel yazılmış lakin keşke SEO denilen olgu sizin giriş metninde belirtildiği gibi 25TL danışmanlık hizmeti ödeyip 100TL maksimum maliyete ulaşan bir çalışma olsa :)

HOTFILE denilen dosya depolama sisteminden para kazanmak çok da zor değil diye başlık atsaydınız sanırım çok daha uygun olurdu, SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu uzun bir yol olup tecrübenin yanında sabır da gerektirir, sitenize yapılan çalışmalar eğer doğru ise 9-12 ayda yerleşik sonuç verir ilk 3 ay sonunda zaman zaman yükselip alçalmalar gayet doğaldır.

Bugün Türkiye de parmakla sayılır SEO UZMANI mevcut bende yaparım hallederiz diyenler yanlızca SEOCU olabiliyor ve 25TL'ye danışmanlık veriyorlar ki maalesef üzülerek belirtiyorum ki çok arkadaşımız bu sebeple cebindeki parasını boşa kaybediyor, onun adı SEOCULUKdan ziyade benim yerime internete bak bakalım oluyor ki bu da SEO UZMANLIĞI değildir.

Bol Hitli Günler

nettoo

🌱Yeni Üye🌱
Çok parçalı veya bozuk ZIP arşivi
bu şekilde hata veriyor