Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Serbest afiş çaLışmam..

cleverblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
afifashonop4.jpg

Afiş işim deiL ama araLarda denemeLer yapıyorum, eksikLerimi söyLerseniz sevinirim iyi çaLışmaLar...

Benzer konular

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Nedense bana "Tatu" yu çağrıştırdı :)

Beğendim...Ancak "you me" diye birşey var sağ altta , ne demek o?

Sen bana-beni?

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel çalışma bence arada değil çok sık denemelisinz

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Hep aynı espriyi yapmaktan bıkmayacağım sanırım:

"Serbest afiş çalışmam" demişsiniz. Fakat neden serbest afiş çalışmayacağınızı açıklayıcı tekbir görsel ya da yazı göremedim. Konu başlığınıza aldanarak girdim ve konu başlığı ile alakalı olmayan bir görsel ile karşılaştım...

Gördüğünüz gibi konularınıza yazmış olduğunuz başlıkların içerik hakkında kısa bilgi verici olması gerekmekte. Aksi taktirde yukarıda verdiğim örnek ile çok karşılaşılabilir.

Ayrıca bu şekilde başlık açmanız da forum kurallarına aykırıyken...

cleverblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
uyarınızı dikkate aLacağım k.bakmayın

naci38

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışma güzel ama güzelim Türkçe'yi lekemenize hakkınız yok bir alfabemiz var ve hatırlatırımki küçük büyük hafrler var. Umarım birdaha bu hatayı yapmazsınız...

Afiş işim deiL ama araLarda denemeLer yapıyorum, eksikLerimi söyLerseniz sevinirim iyi çaLışmaLar...

cleverblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışma güzel ama güzelim Türkçe'yi lekemenize hakkınız yok bir alfabemiz var ve hatırlatırımki küçük büyük hafrler var. Umarım birdaha bu hatayı yapmazsınız...

Çalışma güzel ama güzelim Türkçe'yi lekelemenize hakkınız yok. Bir alfabemiz var ve hatırlatırım ki küçük büyük harfler var. Umarım bir daha bu hatayı yapmazsınız. Öncelikle kendi yazdıklarınızı kontrol ediniz.