Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

serbest tipografi çalışması (bu ikinci umarım bu sefer beceribilmişimdir.)

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
1268.jpg

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Mantık doğru ama gerek çizim gerekse Font ve fontlardaki Bolt, Regular seçimlerin itici gözüküyor..Yakın plandan çalışırsan 10 dakika yerine 45 dakika harcarsan sanırım değişik bir Bob marley çizimi çıkabilir..kolay gelsin..

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
sadece a ve c harfleri içeren bir çalışma sanıyorum, harflerin tekrarı ve belirginliği kaba görüntü yaratmış, karakter çiziminin iyi olmaması tipografi çalışmanıda biraz bastırmış, kötü göstermiş. Creedwar aradaşıma da bahsettiği konularda hak veriyorum. Çabaladıkça daha güzel şeyler de elde edeceğin ortada, kolay gelsin ;)

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben şimdilik corelde çalıştığım için fazla birşey yapamıyorum photoshopuda öğrenecem kısa zamanda bu işi birşekilde çözme çabasına girdim ve elimden ne gelirse yapacam...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu sefer tipografiye benzemiş:)
Çalışmanıza baktıgımızda ise gerçekten karekterlerin bold olamsı itici gösteriyor,fakat yinede güzel bir çalışma emeğinize sağlık.

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim... zaten daha çok yeniyim. zamanla inşallah daha iyi çalışmalar yapacağım...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim... zaten daha çok yeniyim. zamanla inşallah daha iyi çalışmalar yapacağım...

İşte güzel bir davranış örneği.

Neyi bilip neyi bilmediğini bilen insan erdemli insandır. Bir takım arkadaşların örnek alması gereken bir uslupla kendisini eleştiren kişilerin söylediklerinden kendi çalışmasını eleştirebilmek çok önemli bir durumdur.

Tebrik ederim mavi gül... Umarım istediğin el becerisine en kısa zamanda ulaşırısın. Gerisi hayal etmene kalıyor. :)

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim volkan bey. eyer eleştirelere açık olmsak ve yanlışlarımızı görmesek başarılı olmayız bunu biliorum. ben coreli de böyle öğrendim. Her ne kadar üniversite mezunu olmasamda kendimi geliştirmeyi seviyorum. Açıkçası oğlum büğüdüğünde gurur duyacağı bir annesi olsun isterim. Tekrar teşekkür ederim..