Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Serez Lojistik

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar görüşlerinize saygı duyuyor ve size karışmıyorum bu saatten sonra. sizi kesinlikle aşağılamadım kaldır bunları çöpe at demedim. dediğimi gibi düzeltilecek logo vardır düzeltilmeyecek logo vardır. ben size bu güzel olmuş elinize sağlık desem size yani yılmazlar arkadaşa diyorum iyilik etmiş olmam aksine kötülük etmiş olurum. çünük hataların çok logoda. konununun sahibi siz sırf birşeyi öyle görüyorsunuz diye o şey öyle olmaz. ben size hakaret etmedim. sadece yaptığınız logo firmanızla uyuşmuyor bunu dile getirdim. ama belliki sin neyi nasıl görmek istiyorsanız öyle kabul ediyorsunuz onun için artık susuyorum iş hayatınızda başarılar diliyorum.

teşekkür ederim :wink:
benimde istediğim zaten bu işte. Standartların dışına çıkmak....
ben istediğimi aldım. Sizede iş hayatınızda başarılar dilerim :wink:

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar görüşlerinize saygı duyuyor ve size karışmıyorum bu saatten sonra. sizi kesinlikle aşağılamadım kaldır bunları çöpe at demedim. dediğimi gibi düzeltilecek logo vardır düzeltilmeyecek logo vardır. ben size bu güzel olmuş elinize sağlık desem size yani yılmazlar arkadaşa diyorum iyilik etmiş olmam aksine kötülük etmiş olurum. çünük hataların çok logoda. konununun sahibi siz sırf birşeyi öyle görüyorsunuz diye o şey öyle olmaz. ben size hakaret etmedim. sadece yaptığınız logo firmanızla uyuşmuyor bunu dile getirdim. ama belliki sin neyi nasıl görmek istiyorsanız öyle kabul ediyorsunuz onun için artık susuyorum iş hayatınızda başarılar diliyorum.

Zaten forumda bir kaç arkadaşımız var. Önce yaptığı tasarımsı şeyleri konulara açıyor, daha sonrada bekledikleri tepkileri alamayınca aman yok bu benim tarzım ben yeni bi akım başlattım farklıyım benn... tarzı cevaplar veriyorlar. Burası mesleki paylaşım yeri hepimiz yaptığımız işte daha iyiye gitmek için uğraşıyoruz ve çalışma paylaşma alanı bunun için var. Ve her mesleğinde kesinlikle kendine göre kuralları var. Burada olan üyeler boş insanlar değil, bir çoğu bu mesleğe senelerini vermiş bir bildikleri mutlaka vardır. Ama bazı arkadaşlar bunu anlamıyorlar. Burası pohpohlanma alanı değil. Artık bazı üyelere eleştiri yapmayı kesinlikle bıraktım çünkü her eleştiriye mutlaka bir haklı cevapları var (haksız olsalar bile).

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Matbu evrakta kullanmaz yada farklı ve daha hafif kullanırsanız güzel bir çalışma..

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Zaten forumda bir kaç arkadaşımız var. Önce yaptığı tasarımsı şeyleri konulara açıyor, daha sonrada bekledikleri tepkileri alamayınca aman yok bu benim tarzım ben yeni bi akım başlattım farklıyım benn... tarzı cevaplar veriyorlar. Burası mesleki paylaşım yeri hepimiz yaptığımız işte daha iyiye gitmek için uğraşıyoruz ve çalışma paylaşma alanı bunun için var. Ve her mesleğinde kesinlikle kendine göre kuralları var. Burada olan üyeler boş insanlar değil, bir çoğu bu mesleğe senelerini vermiş bir bildikleri mutlaka vardır. Ama bazı arkadaşlar bunu anlamıyorlar. Burası pohpohlanma alanı değil. Artık bazı üyelere eleştiri yapmayı kesinlikle bıraktım çünkü her eleştiriye mutlaka bir haklı cevapları var (haksız olsalar bile).

ben beklediğim tepkiyi aldım teşekkür ederim :)
ben şimdi burada farklıyım bilmem ne hava atmıyorum kimseye. Sadece dediğim; kural falan umrumda değil. Eğerki bnm göz zevkime uyuyorsa hitab ediyorsa benim için güzel bir tasarımdır.
Bunu her işimde görebilirsiniz. Zamanla anlarsınız :)

Kurallar çiğnenmek için vardır... :tongueout:

madness

🌱Yeni Üye🌱
NBA takımlarının logosu gibi olmuş gayet başarılı ama benim fikrim şöyle adamlar bu logoya göz ucuyla baksa bile lojistik firmasına ait olduğunu anlamaları lazım yeteneklisin bence daha güzellerini yaparsın eline sağlık başarılar

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
kuralsızlıkların içindede gizlenmiş kurallar vardır...konuya çok uzak kalmış.başarılar...

HSNBLR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.venoo.net
Logonuz görsel olarak çok hoş . Ancak lojistik ile bir bağ kuramadığımı söylemek zorunda kaldığım için üzgünüm. Ama eğer kartalla lojistiği simgelemek istiyorsanız o tarzda birşeyler yapmaya çalışırsınız. Ama illaki benim kendi zevkim önemli diyorsanız orasını bilemem tabii. Madem ki başkasının zevki sizi ilgilendirmiyor bence burada paylaşmamalıydınız. Ama ne demişler zevkler ve renkler tartışılmaz değil mi :)

Bu arada :

dediklerinize katılıyorum. yorumları hiç umursamayacaksak neden paylaşıyoruz ki.

enisenise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence kartalın kanadı biraz tuhaf olmuş, ilk bakışta hemen anlaşılmıyor.

Eğer bu iş halka verilecek bir hizmetse, oradakinin kartal olduğunu anlamak kolay olmalı.