Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sergimiz için afiş.

met78

🌱Yeni Üye🌱
öğrencilerimin yıl sonu sergisi için bi afiş tasarlayayım dedim.sizce nasıl olmuş.eksikleri ve olması gerekenleri belirtirseniz çok sevinirim.bu işin uzmanı değilim.

afif.jpg

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bende uzman değilim ama dışardan bakan biri olarak görüşlerimi yazacak olursam,afişten ziyade ilk bakışta kitap kapağı gibi göründü yada içi kitap dolu karton bir kutu gibi,sanırın sol taraftaki koyu renkten kaynaklanıyor.Bunun dışında (Bir resim, kelimesiz bir şiirdir) yerine (Resim , kelimesiz bir şiirdir ) dense daha düzgün olur gibi geldi.Bunun dışında güzel ellerinize sağlık.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Özel kipaş eğitim krumlarının iki tane olması fazla bence... Altta yazan eğitim kurumunun üzerine düz olarak 2008-2009 eğitim öğretim yılı resim sergisi olarak yerleştiriseniz anlaşılırlık artacaktır. Ben görsel olarak çok beğendim. Sadece yazının yan yazılması bir de uzun olunca olumsuz etkilemiş... Ellerinize sağlık.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yandaki fontlarda sıkıntı var, (çalışmayı biraz karmaşık göstermiş) onun dışında gayet iyi olmuş...Emeğinize sağlık...Kullanılan görseller amacına uygun ve gözel gözüküyor...Üzerinde çalışırsanız güzel şeyler çıkabilir.

Kolay gelsin.

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bende yeni yeni ogrenıyorum bazı seylerı..
Yanlıs bırsey soylersem sımdıden affedın..
O resımlerı sanırım mantar panoya yerlestırmıs gıbı kullanmaya calısmıssınız ama olmamıs o resımın ustundekı tutturma araclarınız havada kalmıs oylesıne orda duruyor sankı bn olsam hemen kaldırırdım onları...
En asagıda resmın altında dıger resmın altı gorunuyor ve ortaya sıyah alakasız bır zemın cıkıyor sankı + yan zemın hızalanmamıs...
Slogan onemlıdır. "Bır resım kelımesız bır sıırdır" yazmıssınız aynı cumlede ıkı tane bır kelımesı war ben olsaydım en azından "her resım kelımesız bır sıırdır" yazardım.
Tarıhlerdekı mayısın M harfını hazıranın H harfını buyuk harflerle yazardım. Necıp Fazıl Kültür Merkezi diye devam ederdım.
2008-2009 Egıtım ogretım yılının okdr buyuk puntolarla yazılması gereksız ve dıkey olarak yazılmasını son derece hatalı buluyorum.
Özel kipaş egitim kurumları kelımesıde sadece 1 tnae olması yeterlı bence dıkey olan oradan sılınmelı..
Umarım soyledıklerım sızın ıcın yararlı olur
Kolay gelsın

met78

🌱Yeni Üye🌱
ilgilenen tüm arkadaşlara çok teşekkürler.yorumlarınız benim için çok önemli.coreli biraz olsun kullanabiliyorsam bu grafikerler net sayesinde olmuştur.
bir resim kelimesiz bir şiirdir.söz bana ait değil.orjinali öyle olduğu için oşekilde koymayı düşünmüştüm.ama her resim desem daha iyi olacak sanırım.