Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sessiz Kapı

huseyinnss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.huseyinsevindik.com
3dmax 2009+V-ray
1Adet Vraysun
1Adet Vraylight

finalsn.png

Benzer konular

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
Çalışma çok iyi olmuş ama sessiz kapıya geçmeden önce, Grafikerler.net sayesinde senin gibi birini tanıdığım için, dostluğunu hiç bir zaman esirgemediğin,yardımlaşmaktan bıkmadığın :) hergün senin başını şişirmeme rağmen, en yakınlarımdan daha yakın olduğun için sana burdan çok teşşekkür ediyorum, çalışmanda bazı eksikler mutlaka vardır, fakat o kadar doğru, güvenilir, eşsiz bir insansınki, insan senin paylaştığın çalışmalara, ayrı bir ilgi ve dikkatle bakıyor, senin gibi birini tanımış olmaktan dolayı şahsım adına kendimi çok şanslı sayıyorum, çalışmanda bir eksik göremiyorum, bu belkide benim sana bakış açımdan kaynaklanıyordur, hüseyincim :) seninle arkadaş, dost olan, seninle çalışan, seninle paylaşan, kendini şanslı saymalı, aramızda olmandan dolayı mutluyuz :) verdiğin emekleri bizlerle paylaştığın için teşşekürler, hayyatdaki başarı çizgin hiç bir zaman gerilemeden, daima ileriye gitsin,

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
çok güzel olmuş eline sağlık

huseyinnss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.huseyinsevindik.com
Çalışma çok iyi olmuş ama sessiz kapıya geçmeden önce, Grafikerler.net sayesinde senin gibi birini tanıdığım için, dostluğunu hiç bir zaman esirgemediğin,yardımlaşmaktan bıkmadığın :) hergün senin başını şişirmeme rağmen, en yakınlarımdan daha yakın olduğun için sana burdan çok teşşekkür ediyorum, çalışmanda bazı eksikler mutlaka vardır, fakat o kadar doğru, güvenilir, eşsiz bir insansınki, insan senin paylaştığın çalışmalara, ayrı bir ilgi ve dikkatle bakıyor, senin gibi birini tanımış olmaktan dolayı şahsım adına kendimi çok şanslı sayıyorum, çalışmanda bir eksik göremiyorum, bu belkide benim sana bakış açımdan kaynaklanıyordur, hüseyincim :) seninle arkadaş, dost olan, seninle çalışan, seninle paylaşan, kendini şanslı saymalı, aramızda olmandan dolayı mutluyuz :) verdiğin emekleri bizlerle paylaştığın için teşşekürler, hayyatdaki başarı çizgin hiç bir zaman gerilemeden, daima ileriye gitsin,

Gökhan yazdıkların için,iyi dileklerin için teşekkür ediyorum çalışmaya yaptığın yorum içinde:)

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
Gökhan yazdıkların için,iyi dileklerin için teşekkür ediyorum çalışmaya yaptığın yorum içinde:)

Bu çalışmaya yorum yapılır :smile: duvar kabartmalarına takıldım, fazla abartılmamış, aynı zamanda dikkat çekiyor, gölgeler tam olması gerken yerde, sade ama ilgi çekici bi çalışma olmuş, izninle arşive alıyorum, :)

sakızlı

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel bir çalışma.eline sağlık.bende duvarlardaki kabartmalar hakkında bir yorum yapacağım.aslında bu lekeler kabartma değilde çukurluklar olması gerekir gibi.çünkü duvar eski bir duvar.ilk rengi beyaz fakat sonradan sarı renge boyanmış.tabiatı ile üstteki renk sarı, alttaki renk beyaz.sarı boya dökülünce alttan ortaya çıkan ilk renk kabarttma şeklinde olamaz.alt renk olarak herzaman kalır.dolayısı ile beyaz olan resimdeki kabartmalar çukurluklar şeklinde olmalıydı diye düşünüyorum.slmlar