Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

....sevgi...

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
....SEVGİ...:angel:
Arkadaslar uzun ama cok guzel bir gercek yasanmis olay

HÜLYA VE HAKAN iSMiNDE iKi GENÇ VARMIS,

KIZ GÜZELMi GÜZEL GENÇ YAKISIKLIMI YAKISIKLI BU IKI GENÇ BiRBiRLERiNi
SEVMiS VE BIR FLORT DÖNEMINDEN SONRA EVLENMEYE KARAR VERMisLER

IKISNININ DURUMU IYI VE ZENGIN VARLIKLI AiLELERiN ÇOCUKLARIYMISLAR
VE SONUNDA HAKAN VE AiLESi HÜLYAYI iSTEMEYE GELMisLER

NISAN YÜZÜKLERi TAKILMIs VE EVLiLiK GÜNLERi BELiRLENMiS
BIRGÜN HAKAN HÜLYAYI ARAMIs KIZ TELEFONA BAKMIs "AsKIM NAPIYORSUN" DEMIS

KIZ YEMEK YAPTIGINI YEMEK YIYECEGINI SOYLEMIS

HAKAN "ASKIM YEMEGINI YEDIKTEN SONRA SENI ALMAYA GELECEGIM BIRLIKTE
SINAMAYA GIDERIZ IKI TANE BILET ALDIM" DEMIS

KIZ TELEFONU KAPATIP YEMEÐE DEVAM ETMIS TAM O SIRADA TÜP PATLAMIS
BÜTÜN TÜP PARÇALARI HÜLYANIN BÜTÜN VÜCUDUNU DELIK DESIK ETMIS!!!!

HASTANEYE YOGUN BAKIMA KALDIRILMIS!!1

HAKAN KOSA KOSA HASTANEYE GITMIS AMA HÜLYA ONUNLA GÖRÜSMEK ISTEMEMISÇÜNKÜ YANIKTAN ÖYLE IGRENC BIR HAL ALMISKI YÜZÜ VE VÜCUDU BAKILDIGI ZAMAN IGRENIYORMUS INSANLAR

ANNESI HÜLYANIN YANINA GELMIS VE "KIZIM HAKAN PERISAN BIR HALDE NEDEN ONU GÖRMEK ISTEMIYORSUN" DEMIS,
KIZ; "ANNE SEN BÝLE YÜZÜMÜN BU HALINE BAKMAYA IGRENIYORSUN

BENI O GÜZEL HALIMLE HATIRLASIN HERSEY BITTI SÖYLE ONA SAKIN BENI ARAMASIN"

ANNE KIZININ DEDIKLERINI ÇOCUGA AYNEN ILETMIS ÇOCUK ÜZÜNTÜYLE HASTANEDEN ÇIKMIS VE ARABASINI SÜRATLA KULLANMAYA BASLAMIS VE
TRAFIK KAZASI GEÇIRMIS VE KÖR OLMUS

ANNESI TEKRAR KIZININ YANINA GELMIS VE HAKANA OLANLARI ANLATMIS ARTIK EVLENMENIZ ICIN HICBIR MANI YOK ARTIK BIRBIRINIZE DESTEK ÇIKMALISINIZ, BAK HEM ARTIK SENI ISTESENDE GÖREMEZ DEMIS

BUNUN ÜZERINE KIZ HAKANLA EVLENMISIKI TANE ÇOCUKLARI OLMUS VE YILLAR SONRA HÜLYA KALP KRIZINDEN
ÖLMÜS

ÖLDÜGÜ GÜN ÇOCUKLAR ANLAMISLAR KI BABALARI KÖR DEGilL VE ASLINDA HiÇ KÖR OLMAMIS!!!!

SEVDIGINI KAYBETMEMK ICIN BUKADAR SEYI GOZE ALABILECEK INSANLAR VARMIHALA DUNYADA??
alıntı.

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
bugüne kadar böyle seven görmedim rüyalarda bile olmaz :D

*GrAfIkEr*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cok acikli güzel hikaye bence asil sevgi bu dur arkasdaslar birbiri icin fedakarlik yapmaktir iki günlük deildir yani bilmem anlatabildimmi paylasim icin tesekkürler..

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
cok acikli güzel hikaye bence asil sevgi bu dur arkasdaslar birbiri icin fedakarlik yapmaktir iki günlük deildir yani bilmem anlatabildimmi paylasim icin tesekkürler..

sevgi budur ama artık yok böyle sevgiler... sevgi karın doyurmuyor hani o bakımdan .. insanlarımızın gözünü para bürümüş sevgimi kaldı :S gerçektende acıklı bir hikaye ..

Paylaşım için teşekürler:iloveyou:

takcan

🌱Yeni Üye🌱
Anlatım basite indirgenmiş.. hikayeyede abartı.... Birde Bunu Deneyelim
Kıza bir partide rastlamıştı.. Harika bir şeydi. O gün peşinde o kadar delikanlı vardı ki.. Partinin sonunda kızı kahve içmeye davet etti. Kız parti boyu dikkatini çekmeyen oğlanın davetine şaşırdı, ama tam bir kibarlık gösterisi yaparak kabul etti. Hemen köşedeki şirin kafeye oturdular. Delikanlı öyle heyecanlıydı ki, kalbinin çarpmasından konuşamıyordu. Onun bu hali kızın da huzurunu kaçırdı...

"Ben artık gideyim" demeye hazırlanırken, delikanlı birden garsonu çağırdı...

"Bana biraz tuz getirir misiniz" dedi.. "Kahveme koymak için.."

Yan masalardan bile şaşkın yüzler delikanlıya baktı... Kahveye tuz!.. Delikanlı kıpkırmızı oldu utançtan, ama tuzu kahvesine döktü ve içmeye başladı. Kız, merakla "Garip bir ağız tadınız var" dedi..

Delikanlı anlattı:

"Çocukken deniz kenarında yaşardık. Hep deniz kenarında ve denizde oynardım. Denizin tuzlu suyunun tadı ağzımdan hiç eksilmedi. Bu tatla büyüdüm ben.. Bu tadı çok sevdim. Kahveme tuz koymam bundan. Ne zaman o tuzlu tadı dilimde hissetsem, çocukluğumu, deniz kenarındaki evimizi ve mutlu ailemi hatırlıyorum. . Annemle babam hala o deniz kenarında oturuyorlar... Onları ve evimi öyle özlüyorum ki.."

Bunları söylerken gözleri nemlenmişti delikanlının... Kız dinlediklerinden çok duygulanmıştı. İçini bu kadar samimi döken, evini, ailesini bu kadar özleyen bir adam, evi, aileyi seven biri olmalıydı. Evini düşünen, evini arayan, evini sakınan biri... Ev duyusu olan biri... Kız da konuşmaya başladı... Onun da evi uzaklardaydı.. Çocukluğu gibi... O da ailesini anlattı. Çok şirin bir sohbet olmuştu... Tatlı ve sıcak...

Ve de bu sohbet öykümüzün harikulade güzel başlangıcı olmuştu tabii... Buluşmaya devam ettiler ve her güzel öyküde olduğu gibi, prenses, prensle evlendi. Ve de sonuna kadar çok mutlu yaşadılar. Prenses ne zaman kahve yapsa prensine içine bir kaşık tuz koydu, hayat boyu... Onun böyle sevdiğini biliyordu çünkü...

40 yıl sonra, adam dünyaya veda etti. "Ölümümden sonra aç" diye bir mektup bırakmıştı sevgili karısına... Şöyle diyordu, satırlarında...

"Sevgilim, bir tanem... Lütfen beni affet. Bütün hayatımızı bir yalan üzerine kurduğum için beni affet. Sana hayatımda bir tek kere yalan söyledim... Tuzlu kahvede... İlk buluştuğumuz günü hatırlıyor musun?.Öyle heyecanlı ve gergindim ki, şeker diyecekken 'Tuz' çıktı ağzımdan... Sen ve herkes bana bakarken, değiştirmeye o kadar utandım ki, yalanla devam ettim. Bu yalanın bizim ilişkimizin temeli olacağı hiç aklıma gelmemişti. Sana gerçeği anlatmayı defalarca düşündüm. Ama her defasında korkudan vazgeçtim. Şimdi ölüyorum ve artık korkmam için hiçbir sebep yok...

İşte gerçek... Ben tuzlu kahve sevmem. O garip ve rezil bir tat.. Ama seni tanıdığım andan itibaren bu rezil kahveyi içtim. Hem de zerre pişmanlık duymadan. Seninle olmak hayatımın en büyük mutluluğu idi ve ben bu mutluluğu tuzlu kahveye borçluydum.

Dünyaya bir daha gelsem, her şeyi yeniden yaşamak, seni yeniden tanımak ve bütün hayatımı yeniden seninle geçirmek isterim, ikinci bir hayat boyu daha tuzlu kahve içmek zorunda kalsam da.."

Yaşlı kadının gözyaşları mektubu sırılsıklam ıslattı. Lafı açıldığında birgün biri, kadına "Tuzlu kahve nasıl bir şey" diye soracak oldu...

Gözleri nemlendi kadının...

"Çok tatlı!..." dedi...

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
bu hikayenin ilk kısmını ben şahsen yasadım :) zor zamanında yanında olmak istemistim hatta ankarada hastane hastane gezdim onu bulabilmek için yemek yemeyi unuttum üşüdüğümü hissetmedim.... Ve bilmediğim koca şehirde bulamayacağımı bile bile hastane hastane gezdim ama o beni görmek görüşmek istemedi :) teşekkürler paylasım için...
Herkez kendine yakısanı yapar zaten....
hatta gecen günlerdede yeni sevgilisiyle çekindiği fotoğrafı nispet yaparcasına görmemi sağlayacak sekilde gösterdi :) sevindim onun adına :)
gerçek aşkı bulmuş HAKETTİĞİ kişiyi bulmus allah mesut bahtiyar etsin :)

Son düzenleme:

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
hayat boş boşver çoş :D çok duygusala baglamışlar olayı :D insan sevince karsısının güzelliğine çirkinliğine kusurlarına bakmıyorki helal olsun hakana:) paylasım için teşekkürler.

tuzlu kahvede güzelmiş :) yazık o rezil tat nasıl katlanılır ben olsam saksıya filan dökerdim :D içmezdim :D

paylasım için teşekkürler...