Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sevgilime Bir Süpriz Yapmak İstiyorum | Yardım Arkadaşlar Lütfen Okumadan Geçmeyin !!!

theilkay_ilkay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.matbaasisli.com
Sevgili arkadaşlar hiç birinizi tanımasamda sizlerden bir yardım istiyorum . Canımdan çok sevdiğim 2 yıldır beraber olduğum kız arkadaşımla yollarımız dün itibariyle ayrıldı onun isteğiyle ve benim onu yeniden döndürmem gerek. Ben şöyle birşey istiyorum sizden kendisi taksimde bir hastanede çalışıyor ve ben 15-20 tane gül alıp benim için yardıma gelen arkadaşlara 1 er adet verip kız arkadaşımın geçtiği yola 3-4 adım mesafeyle dizilmenizi bazı arkadaşlarada onun sevdiği çikolata vs gibi şeylerden verip o yanından geçerken ona uzatmasını en son çiçek verecek arkadaşında arkasında ben olacağım en son ben çıkıp karşısında diz çöküp af dileyeceğim ve ben diz çökmüş af dilerken sizlerinde etrafımızı sarmanızı onun reddedemeyeceği bi ortam yaratmak istiyorum . Biliyorum çok şey istediğimin farkındayım ama ne olur yardım edin bana onu çok seviyorum onu kaybetmek istemiyorum özlellikle çift arkadaşlardan yardım istiyorum tek gelebilecek bay bayan arkadaşlarada sesleniyorum ne olur bana yardım edin. Bunu 12 Kasım 2011 Saat 2 de gerçekleştirmek istiyorum. Tabi orada organizasyon vs 1için 1 veya engeç 1buçukta taksimde olmamız gereliyor lütfen yardım arkadaşlar . :crying:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Nikah memuruda lazım mı :D
Kusura bakma gülmeden edemedim.
O değilde kız bukadar tantanadan sonra hayır derse ozaman gör filmi :D

Kolay gelsin..

theilkay_ilkay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.matbaasisli.com
kusura bakma ama zamanı gelince nikah memuruda olacak yardım edemeyeceksen ne için yazıyosun bu forumda adam bi tasarım yayınlar dalga geçersiniz birileri duygularını yazar onu makaraya alırsınız yapıcı olacağınıza neden hep yıkıcısınız siz ve sizin gibi insanlar soruyorum size siz insanmısınız ? !!!!

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yo, rahat ol sen. Belliki çok sıkıntılısın.
Yalnız bu platformda böyle bir konu ne kadar doğru o da tartışılır.
Arkadaşlarını toplayıp bu sıkıntıyı kendi aranızda da çözebilirdiniz sanıyorum.
Zira böyle özel bir konuda tüm Türkiyeye ilan vermene gerek yoktu.

İnsanlık cevaplarla belirleniyorsa şayet bende size sormalıyım bu soruyu?