Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

seviye dergisi reklam çalışması

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelikle eline sağlık.
Mavi ton,gölgelendirme ve yansımalar hoş durmuş fakat kız imgenin gölgesi sola düşerken erkeğinki sağa düşmüş.Bilerek yaptın büyük ihtimalle.
Bir de arrowsları sade kullanmışsın,saber glowlu olsaymış mavi yada kırmızı tonunda daha hoş durabilirmiş.
Kolay gelsin.

hsyngngr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.huseyingungor.org
sade şeyler kullanmayı tercih ettim aşırı renklendirmeler ve animnasyonlar ürünü arka plana atıyor ve dikkati dağıtıyor. dikkat çekmesi gereken ürün ve vurguladığı şeyler olduğu için özellikle onları ön plana çıkarmaya çalıştım.
yorum için teşekkürler

tscakir2682

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmuş
bu seslendirmeler sizin mi yoksa bir şirkete mi ait
bir de siz kaç yıldır bu işle uğraşıyorsunuz?

hsyngngr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.huseyingungor.org
dergileri kaldır, çamaşır makinesi ve buzdolabı koy beko reklamı olsun :)

bunun yaparken beko reklamındaki geçiş aklımdan geçmedi başka biryerde görmüştüm bu geçişi ordan esinlendim. şeritlerin biraz bekoyu hatırlattığı doğru ama bekoya özenerek yaptığım bişey değil

alim bey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cok guzel basarılı bır calısma elıne saglık ustat

rawn

🌱Yeni Üye🌱
calışma güzel olmuş eline sağlık.arkadaşında dediği gibi dergiler olmasa tam beko reklamı :)

gorselsanat

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.mihrac.com
Öncelikler elinize sağlık üstad. benim de ekleyeceklerim şunlar :
1. splendors arkadaşımızın dediği gibi beko motifleri var geçişlerde.
2. karakter modelin konseptin içinde özürlü gibi duruyor. yani bu da ürün için iyibir lansman olmasa gerek. en azında gülünce öyle.
3. font seçimin eğitim camiası standartlarına göre değil. ama işveren özellikle böyle istemişse bilemem. çünki ben bir eğitim kurumunda iki yıl boyunca tasarım/animasyon yaptım.
4. seviyeniz hızla yükselecek sloganı belirsizliğini koruyor. zemin ile paslaşmıyor.
5. karakterinde yansıma var ama kitaplar havada asılı. yani üstteki eleştirde yazıldığı gibi,
gölge ve ışık sorunu var malzemede.

Ama tabi bunların birçoğu özellikle müşterinin isteği dersen anlarım çünkü ben de çok saçma işler çıkardım müşteri istekleri ile.

üslubumda hata varsa özür dilerim.
Saygılar.

hsyngngr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.huseyingungor.org
teşekkürler yorum için doğru bağzı şeylerde eksiklik var onun bende farkındayımda acele bir iş oldu.

aednr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar biraz da yapıcı elestirilerde bulunsak daha iyi olur ve bu tür paylasimların devamı gelir yada baska arkadaslar da calismalarini paylasarak 3. gözden yardım isteyebilir. bu sektörde bazı seyler istediğimiz gibi değilde müsterinin(paranın) hayalleri doğrultusunda ilerler. bence fena değil. eline sağlık dostum

sherifhe

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazılara dogru gelen okları daha belırgın bı renk yapsan beyaz degılde.bırde fontu daha kalın yapsan ve yazı beyaz kenarları lacıvert yapmıssın tek renk lacıvert yapsan daha vurgulu olurdu sanırım arkadasım ama cok basarılı bır calısma olmus tebrık ederım...

xxx-3x

🌱Yeni Üye🌱
bunun yaparken beko reklamındaki geçiş aklımdan geçmedi başka biryerde görmüştüm bu geçişi ordan esinlendim. şeritlerin biraz bekoyu hatırlattığı doğru ama bekoya özenerek yaptığım bişey değil

o geçiş zaten hazır bir effect.çalışmanız diğer çalışmalarınıza göre basit olmuş.

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
Bu ilk çalışmalarınızdan olduğu aşikar, keşke bunu yayınlamasaydınız. Hazır projelerden eklemeler var. Şimdi hangi seviyedesiniz bilemiyorum. Çalışmalarda orjinallik için her bir eklentiyi insan kendisi yapmak istiyor ama bu da zaman harcamanıza sebep oluyor. Bu çalışmada göstermek istediğiniz kurgu sanırım. Daha iyilere inşaallah.

Hayal gücü insanı geliştirir müşteri ise geriye götürür. Ufku geniş müşteri bulmak zor.