Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sevmiş Yapı Taahhüt İnşaat firması broşür

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Tek sayfası A4 boyutunda broşür. Baskıya girdi fakat ben yine de yorumlarınızı alayım dedim.

brorpb2.jpg

S@id

🌱Yeni Üye🌱
Görseller çok olduğu için göz yorucu olmuş; daha dikkat çekici ama az görsel koyarsan daha şık duracak. Yazılardaki gölgeleri daha yakın tutarsan beklediğin etki daha hoş olur. arka planda kullandığın deseni biraz daha flu yapman gerekiyor. Logo eğer kendi çalışman ise biraz üzerinde oynamanı tavsiye ederim dolar işaretini anımsatıyor; ama bir başkasının çalışması ve kullanılıyorsa yapılacak birşey yok.

Ön sayfadaki çizgileri kaldırman daha iyi olabilir yada farklı bir teknik dene biraz word sayfasını anımsatıyor. Genel olarak düşünce güzel. Başarılar dilerim.

pardon belirtmeyi unuttum, ön sayfadaki çizgileri kaldırman daha iyi olabilir yada farklı bir teknik dene biraz word sayfasını anımsatıyor. Başarılar dilerim.

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Logo bana ait değil fotoğraflara gelince ben aslında kapakta hiç fotoğraf kullanmamıştım fakat özellikle öyle istediler bende sadelikten yanayım fakat yapcak bir şey yok.Yorumların için tşk ederim

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Baskıya girdiğine göre müşteri oky vermiş, ama bence çok karışık olmuş kapakta öyle daha iyi olabilirdi...yinede müşterinin zevki belliymiş :)

sewgin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kapak güzelde
resim çok olduğundan karışık içi.
ama eminim senden kaynaklanan bişey değil
müşteri işte yapcak bişey yok
elinden gelse okadar resimi kartvizitde sığdırtırlar.

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
görseller çok kötü, yani aşırı düşük çözünürlük, daha iyileri bulamadılarsa onların sorunu, bunun dışıunda hoşuma gitti...

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
kaak çok hoş olmuş. diğerleri tekrar gözden geçirilmeli

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kapak çalışması oldukça estetik görünüyor. Fotoğrafları baz almazsak dizaynda hiçbir göze batan unsur yok herşey simetrik oturmuş. Bu tarz firmalar fotoğraf ağırlıklı çalıştıkları halde neden profosyonel olarak biri ile çalışmazlar anlam veremem. Hep bana ilginç gelmiştir.
Emeğine sağlık ablacım.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
İçerik - kapak uygun olmuş.. Resimler genel bakışda göz yoruyor ama
sonuçta sayfa sayfa bakıldıgında gayet sade ve nokta atışı sloganlarla güzel bir çalışma olmuş. Tek kusur olarak resimlerin çözünürlükleri diyebilirim. Eline sağlık fatoş =)

vipmatbaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.vipmatbaa.com
sevgili fatoş

arkadaşların söylediği, seninde kabul ettiğin gibi çok fazla hareket var, fotograflar için gerçekten ciddi emek ve enerji harcamışsın, tabi bu da doğal olarak harekete dönüşmüş. Ama ben seni başarılı buluyorum genel olarak kimse bu kadar uğraşmaz ellerine sağlık...

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumlarınz için teşekkürler. Fotoğrafların çözünürlüğü düşüktü fakat kullanmak zorundaydım. Teşekkürler arkadaşlar.

laterit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çalışmalar sadece hepsini bir arada eklediğin için insanlara biraz karışık gelebilir baskıdan sonra bitmiş hali güzel olduğuna inanıyorum